potrebna pomoc...!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.09.2008
3
0
0
37
Ovako , imam jedan mali/veliki problem pa bi mi trebala pomoc nekog iskusnijeg u ovim stvarima. Naime, po prvi put i ja nesto zasadih... Ona divno izgleda i nekim cudom nisam imao ni jedan problem. Sada je u cetvrtoj_petoj nedelji cvetanja , a tu nastaje i moja muka... Ne razmisljajuci da ce ona okasniti, posejao sam je u kukuruze (koji se uskoro nazalost beru) .......... Verujem da cu moci jos nekih 7 dana da je drzim tu a onda cu je morati skinuti kako je kombajn ne bi sjebao...
Da li postoji ikakav nacin da se zrenje malo ubrza? Mislite li da cu imati ista od nje?
Mozda su pitanja glupa, ali razumite ja sam ipak pocetnik u ovim poljoprivrednim poslovima... :baby:

Ko god ima neki savet , neka pise jer mi vreme isticheeeee

TnX unapred :read:
 

krasta-zg

Aktivan Član
03.07.2008
335
43
28
35
Odi do vlasnika kukuruza i ponudi se da ces mu ti sam pobrat kukuruz i onda ostavi par komada oko biljke !!!
 

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
nazalost nema tvoje je da se klonis od tamo i ne najebes i zapamti outdoor je jako tesko naci jer ti trebas naci mjesto na kojem nitko nece proci bar 7 mjeseci i moras znati jos jednu stvar koju si sad i iskusio na svojoj kozi a to je da marihuana ostaje zelena i nedovrsena dok ostatak vegetacije oko nje je vec daleko mrtav odnosno vene radi jeseni tako da zajeban je outdoor i to dosta :D

a inace postoji jedan trik za to da ti brze zavrsi ali to nece ubrzati sami proces cvjetanja.i tebi bi to bio problem zato sto predpostavljam da nemas uslove za indoor uzgoj pa si se okrenuo za out . moras imat box i pripremit ju da bude vec spremna za ubacit u cvjetanje i onda ju ubacit u cvjetanje par dana tako da sam proces pocne i prebacis ju van ali to mora biti u kljucnom trenutku radi duzine sati koje prima vani tako da se ne vrati u vegetaciju . to je jedina fora koliko ja znam .
mozes ju i vani zeznuti tako da ju pokrivas i otkrivas sa crnom vrecom no to isto povlaci za sobom niz problema ...
 

greenmengace

Aktivan Član
20.09.2007
135
3
0
34
zrelosti lako se ubrzava.....postoi pravilo 12/12 ramnodnevnica so namaleno svetlo ti ce uspjet da ubrzas..a to kod vanjski uzgoj ne moze ...pozz