Potrebni neki saveti u vezi vutre

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Nemas razloga brinuti oko 110-120 otkucaja. Vec sam ti reko da je srce prilicno otporan misic i nece mu nista biti od malo ubrzanog rada. Naravno ako ti je 0-24 120bps onda to nije zdravo nikako. Sto mislis kolki su ti otkucaji nakoj trcanja ili sexa??? 150-180? pa nikome nista. Normalno je nakon pljuganja da srce pocne tuc...skoro svima nama je tako. Ovo teze disanje bi prije povezao sa anksioznoscu. Ako imas tezinu/pritisak na prsima i imas osjecaj da tesko udahnes...to je onda to, a ne duhan.
Moj prijateljski savijet je da posjetis psihijatra. Obavi razgovor, puno ce ti znacit i pomoc...ako nista da te umiri malo sa savjetima ;) Nisu oni samo za ljude u ludjackim kosuljama sta se klimaju napred nazad i pricaju sa glasovima iz glave ;)
Sljedeci put kad ti srce pocne lupat, sjeti se ovog posta. Apsolutno nista se nemoze desit !!! Sjecam se jednom sam bio u bolnici i zena je dosla sa 220 otkucaja....ja kad sam cuo beep-anje onog aparata kaj mjeri...ja sam mislio da ce krepat pred menom...a i ona se usrala i mislila da ce riknut.....i tada je doktorica rekla to da srce moze podnjet to bez problema i da nece krepat, :) Naravno ako imas bolesno srce i sranja sa zilama....onda se vec mogu javit problemi....al ti nemas sto birnut. Napravi 10 sklekova i 20 cucnjeva i srce ce ti lupat brze nego kad pljugas. :) Malo za utjehu hehhe
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mencentry
10.09.2014
27
17
0
Lepo ti kaze Stipe, kad god osetis da ti srce lupa brzo, samo u glavi kazi sebi to je jedan od tripova. Opusti se, i pusti da te vozi. Nista lose ne moze da ti se desi. Makar ja to tako radim. Brzo te prodje kad znas da nista ne moze da se desi. A ponekad ume i da bude zabavno :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
17.08.2014
13
0
1
29
Za to teze disanje stipe brate bio kod doktora dao mi neesto za iskasljavanje inace koliko sam shvatio ne bih trebao brinuti o srcu inace nemam nikakve bolesti povezano sa srcem mada zanima me to da probam sledeci put samo vutru u joint mozda bude bolji high sta mislite :) ?
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
ako stavis cistaka jos ce te jace speglat...ne vjerujem da bi bio bolji high,ali jaci bi svakako..a ne vjerujem da zelis to...
opusti se,preskoci koji krug ili si sam zamotaj jednog lighta...i nemas brige
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe
17.08.2014
13
0
1
29
Ja sam cuo da mesanje sa cigaretama bude jaci high mozda i bude za nekog ko uopste ne pusi cigarete mozda je u tome stvar dok ja ipak pusim cigarete
 
10.09.2014
27
17
0
Ja ne pusim pljuge, i isto mi se vata dal puko dzoru ili izduvo na pajp. Pljuga se stavlja radi boljeg sagorevanja trave.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N