Potrebno misljenje strucnjaka :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Heheheh pa i vrijeme je da se pokaze spol (mislim na vanjske biljke? jelde Era???)....

Macko@ Haveru, imas komplet temu, ko što ti reèe Era, pa vidi, objasnjeno do jaja, mislim odemo u offtopic, (nisam ni ja skonto na pocetku ...istina :))
Savjet moj ti je da procesljas kompletan forum, naci ces odgovore i na sva moguca pitanja....:)

A pod pojmom "vrh" mislimo na sami vrh biljke... :) a budova (èièci, cvjetovi...) ima jos pojmova, su svugdje oko biljke hehehehhe :banana_skakutje: :rasta:
 

dušan zeleni

Banned
Banovan
06.02.2016
14
1
3
63
Dobar dan, evo sudjelujem u ovoj grupi vec neko vrijeme al sam na indoor vec 16 god i sad bi opet probao vani. Neznam dal sam ubo di da pitam jer se nesnalazim pa sam tu uletio i imam pitanje, kako sprijecit nametnike na biljci i one usi bijele ? Citao sam caj od koprive i onda biljku poprskat. Evo tjt za sad pa ako ima ko iskusan nek odg. Hvala i peace :)
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Budiš temu staru 10god....poslednji post bio 2006.
Kupi Actaru,pročitaj uputstvo sa kesice i rokaj,a za lisne vaši Mospilan,mani se koprive.
 

dušan zeleni

Banned
Banovan
06.02.2016
14
1
3
63
Budiš temu staru 10god....poslednji post bio 2006.
Kupi Actaru,pročitaj uputstvo sa kesice i rokaj,a za lisne vaši Mospilan,mani se koprive.
Oprosti doktore !! Ako sam napisao da sam tu novi tek mj dana, cemu ta bahatost ?? Tako mi nisi ni trebao odg al ajde ionako je ovdje sve u ***** koliko ja vidim... ovdje nema mira kako ja kazem peace... hvala i banujte me molim vas jer se neznam odlogirat !!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.