Potrebno par savjeta - 1st grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
U prirodi možeš biti najpametniji na svitu pa svejedno failati, previše je tu faktora u igri ali 40-60g nije nemoguće izvući uz malo rada, samo zapamti ti si svoj najveći protivnik dok ne stekneš malo iskustva. Previše je informacija dostupno i to je isto jedan veliki problem početnicima koji bi sve to i još više...bolje, jače. Samo opušteno, Zemlja, Voda, SUNCE, malo prihrane i da vidiš čuda.
Plantelu imaš skoro svugdi, Peveci, Bauhausi, Kauflandi.... ja sam se do sada igrao sa ovim kombinacijama od,
za vegetaciju Bio Plantella Vrt_1 l_1100pix.png ili Plantella List_1 l.png
za cvjetanje Plantella Cvet_1 l.png
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak
29.05.2018
37
41
18
32
E dobro, provjerit cu u lokalnom kauflandu I Pevecu imaju li dotične proizvode.
I mislim se dal da iden provjerit dali u poljocentru imaju PotGround H, ako ne onda ipak će ići plantella balkonia.
Još jednon fala svima!
P.S @420Florist mogu li Vas negdi add ili PM ode na forumu?
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
29.05.2018
37
41
18
32
Kupljena Substral Terra Magma 60L
ići će u 6 kanti po 10L + 6x 5L susjedove zemlja (autocorrect me ubija….) u kante od 15L
Uz terru magmu mi nije potrebno stajsko gnjoivo jel tako? mogu samo nakon 5 6 dana šta biljka izađe krenit sa Plantella list-om?
Jebiga ekipa, pilan pun k**** ali želin da mi baš uspije :zvezda::
Unaprid se zafaljujen na izdvojenon vrimenu I razumjevanju za odgovor na moje gluposti.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598

edit::spliff:
pozdrav BufferOnPressure
neznam koliko bi posadio biljki a obzirom na neiskustvo tvoje
ići će u 6 kanti po 10L + 6x 5L
predlažem,
uspori malo :D
imaš vremena za odraditi dobar grow


prvo i osnovno , siguran sajt
morat ćeš min 2x tjedno biljkama davati vodu u ljetu,kad porastu
ne idi preko 4 biljke jer 4x3=12 litara vode svako zalijevanje minimum
posude min 20 litara
gnojivo neko
i samo opušteno :D bez puno muvanja oko biljki
 
29.05.2018
37
41
18
32
Posude su mi od 15L, nisam u mogućnosti nabaviti nove nažalost...
Ma tija san reći da iman 6 kanti od 15L
Imam 60L Terra Magme šta je dovoljno samo za 4 pune kante, a namjeravam koristiti svih 6.
Uz to imam još 30L zemlja (skoro pa friško izorane, kad je kroz ruku prođen, bude ki prašina skroz lagana I uz minimalan broj kamenčića).
U svaku kantu planiran stavit po 10L Terra Magme I 5L susjedove zemlja :):umirem::).
Kupit ću mrižu za komarce I neopitroid (valjda on nije štetan ako se po biljci stavlja?) I Plantella List nakon 6-7 dana šta biljka izađe lipo.
I onda u cvitanju Plantella Cvet…. eto, tako nekako zamišljan svoj prvi grow. Iskreno, ne nadam se puno, ne očekujen brda I doline ali iman neki dobar predosjećaj.
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Kolko ja znam, citam, netrebas gnojit tak brzo bar 15-20 dana, ima tera magma sve sto treba, za ljude i zivotinje nije vjerovatno nije ni za biljke.
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Brate da rečem ali shvati ozbiljno 6 žena je teško zadovoljiti jel razumiješ druže, 1-2-3 maksimalno, odradiš posao ležerno i uživaš ostatak godine ok. Ajde samo zamisli da ti svih 6 uspije, neka budu neke high yild sorte pa ti svaka baci 2-3 kila zelenog, kud ćeš ti sa time, jel znaš koliko tu ima posla za otrimati osušiti uskladištiti.... i još uz to držati jezik za zubima, misliš da je to lako....?? E da ti napomene, pročitaj malo o uzgoju, što se kad radi i kako, forum je sad pun ljudi ali ide lito, upasti ćeš možda u sranje a neće ti ko imati dati odgovor jer godišnji ovo - ono znaš kako to ide
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.