Potvrda o osobnoj upotrebi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.12.2007
6
1
0
37
Ako nemas kes u korumpiranoj zemlji vrlo je verovatno da ce te osuditi...cak i ako te uhvate sa samo jednim dzoksom u ustima...
 

Nik

11.01.2008
7
0
0
43
Ova ideja o potvrdi uopce ne drzi vodu, i dapace u potpunosti je neupotrebljiva.
Naime, ti meni prodas za 5, 50 ili 500 eura(nije bitno kolko) potvrdu da ja koristim maru za osobne potrebe, bez obzira dal ja prodajem ili ne.
Pitanje je sljedece: na koji nacin ti mislis provjerit dal ja zaista posjedujem maru za osobne potrebe ili ju prodajem? (a ti mi dajes potvrdu da je za osobnu korist)
 
09.01.2008
11
0
0
35
kanehbosem je napisao(la):
ma ljudi što ste blesavi

nema toga što vas može iščupati kad padnete s opojnom drogom (travom)
jedino sučeva procjena vas spašava

a ako se već netko od nas nađe u toj koži
pa normalno da ćemu koristiti bilo kakav papir

na sucu je da odluči da li će vam vjerovati ili ne? da li će uzeti papir u obzir ili ne?
ali u svakom slučaju vrijedi dati 5 eura za ko zna, možda i upali pa smekša suca.

neznam što se čudite, ako hoćete probajte izvadit onu 'dozvolu za fumanje' (so to speak:) na www.thc-ministry.net
samo što ćete tamo dati 200dolara ima sličan fazon i na 420uk reko tihojla

s tih 5 eura ćete pomoći sajtu sebi a možda i konačno više uspostavimo neku organizaciju udrugu ili šta već pa da krenemo u konkretno lobiranje......

e ba to se meni desilo neki dan halc pravi nocio u muriji radi 2 rore najlosije trave u gradu havarija al kaze mi drot kad su me pustali nece ti doc prijava jer ti je prvi put da smo te uhvatili al ako te opet uhvatimo mozes dobit 6 mj il uvjetne il zatvora zavisi od presude
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Ja imam napismeno od doktora da povremeno konzumiram marihuanu. Ima od tada

sedam godina, ali valjda to ne može da zastari. Može li to pomoći?

Ako može onda lepo odeš na vreme (pre nego što te navataju) kod doktora i kažeš da

ti napišu da si uživalac marihuane i to ti je to.



Ajde, ajde, nemojte sad :signs053:


Da čujem samo ko se to boji od čika doktora???
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Nik je napisao(la):
Ova ideja o potvrdi uopce ne drzi vodu, i dapace u potpunosti je neupotrebljiva.
Naime, ti meni prodas za 5, 50 ili 500 eura(nije bitno kolko) potvrdu da ja koristim maru za osobne potrebe, bez obzira dal ja prodajem ili ne.
Pitanje je sljedece: na koji nacin ti mislis provjerit dal ja zaista posjedujem maru za osobne potrebe ili ju prodajem? (a ti mi dajes potvrdu da je za osobnu korist)

kome je još do istine? razmisli malo kako sustav funkcionira.
ti si ono što kažeš da jesi.
papir je samo dio iluzije tebe kao građanina koji se vadi na pravo slobodnog uvjerenja (članak 19.povelja o ljudskim pravima)
nekažem da ćeš moć duvat gdje god kad god,već samo mislim da bi možda moglo pomoći da ublaži pred sudijom.
ako murija podnese prijavu.

btw. bongu neznam šta ti se desilo.ali i dalje mislim da te samo sučevo dobro raspoloženje datog dana na suđenju može dovesti do najmanje moguće kazne za kaznenu prijavu čl.173.stavka:sve varijante.
 
14.01.2008
5
0
0
35
oho
kako funkcionira to sa doktorom???? jel se to moze u rh?? ako to prolazi ode vec u pon. jel onda to pise u mom kartonu ili negdje drugdje???
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Pa ja stvarno ne znam odgovor na tvoja pitanja, mozda to moze da funkcionise u nasu

korist samo to jos nije dovoljno istrazeno u praksi.

Ja sam tu potvrdu inace zaradila nesrecnim slucajem.

Pa dobro ja ne mogu da verujem da niko ne poznaje nikakvog doktora koji bi mu mogao

reci nesto o toj potvrdi.

Na kraju cu popizdeti i otici kod lekara da pitam!
 
14.01.2008
5
0
0
35
imam poznanika koji ima nesto takvo, al on je totalno lud i to je dobio prije 10ak god. probao sam ga pitat da to sredi al on je to dobio preko psihijatrije..
a nema sanse da pitam doktoricu za to (dok nije provjereno da se moze dobiti) jer je to obiteljska dok. i moji starci i sestre idu kod nje i 100% bi im rekla, pa bi ispao jos ludji nego sto su do sada mislili da jesam :)
 
21.01.2008
5
0
0
46
kanehbosem je napisao(la):
kome je još do istine? razmisli malo kako sustav funkcionira.
ti si ono što kažeš da jesi.
papir je samo dio iluzije tebe kao građanina koji se vadi na pravo slobodnog uvjerenja (članak 19.povelja o ljudskim pravima)
nekažem da ćeš moć duvat gdje god kad god,već samo mislim da bi možda moglo pomoći da ublaži pred sudijom.
ako murija podnese prijavu.

Ovako, meni se cini da je Nik u pravu. Stvar je ta da ti sud nemoze priznati takvu potvrdu, jer ako te uhvate da prodajes a ti imas potvrdu da posjedujes samo za osobne potrebe, to znaci da je ta potvrda lazna i nevazeca na sudu, te zbog takvog mozebitnog slucaja sve ostale potvrde koje bi izdala npr. vutra org, nebi bile pravno utemeljene odnosno bile bi nevazece pred sudom.
Daleko od toga da se takve potvrde nemogu izdavati, dapace ja cu ti je isprintat na poslu i naplatit 5 e, a ti samo reci svima pa da i ja nesto zaradim sa strane, pa cu si moc onda kupit dobru opremu za uzgajanje.:banana_rasta:juhuuuuuuu
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
5 e? Pa ti deres covece!

Naravno da ti ta potvrda ne moze pomoci ako te nahvataju sa dokazima da stavljas u

promet, ali ako te uhvate sa jednim dzoksom uverena sam da ce koliko toliko pomoci. Ma sto

posto ce vredeti, za malo, za malo. Znate onu;


Za srecu u zivotu je potrebno samo malo. Cudo kako nam bas to malo uvek fali.


Na dozvolite ljudi da bas to malo zafali... pomozite coveku da nabavi bolju

opremu.:icon_biggrin:


Salim se bre ko zna, mozda je pandur.:punch2:
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
hm................ problem je što bi popis osoba koji koriste za osobnu upotrebu na kraju ispao "uteg" i služio bi policiji i firmama da ne zaposle ljude koji imaju potvrdu
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Ja kada budem zaposljavala ljude zaposlicu samo one koji puse travu!

I tako cu se na neki nacin boriti protiv diskriminacije. Bilo bi lepo kada bi svi koji puse

zaposljavali samo one koji puse...

Mozda bi se onda neko zapitao kako je to kada si diskriminisan zbog svog slobodoumlja.
 
22.01.2008
7
1
0
42
sto se tice crne gore 100% sam sigurna da nema doktora koji bi ti propisao marijuanu na koriscenje bez obzira o kakvom slucaju se radi...kod nas je to droga kao i svaka druga i vrlo lako sa pola jointa mozes zavrsiti u zatvoru,e pa vidite sad kako je meni,aktivnom pusacu svih ovih godina:)
 

mari-huan-ko

Aktivan Član
06.03.2007
91
3
0
17
Mislim da ti svaki doktor na tvoj zahtev, mora napisati potvrdu da konzumiras marihuanu..

Mozda nisi lepo shvatila, ne radi se o tome da ti doktor prepise marihuanu na koriscenje

( to mozemo doziveti u nasim drzavama samo u lucidnim snovima),

vec da ti napise ono sto jeste , a to je da konzumiras marihuanu.

Cuvaj se @dangi i uvek popusi dzoint do kraja:thumb:
 
22.01.2008
7
1
0
42
sta cu,jbg glupa sam...interesantno mi je to sto gdje god nesto napisem odgovaras ti sa "konstruktivnom kritikom"...
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Ajme, zašto sve negativno shvaćaš :(( Pa pokušavam sve na neku zafrkanciju okrenut (ako to nije rekla slika od Vuce, ne znam što će:)
A da mi krenemo od početka;
Dobro nam došla na forum. Drago mi je da imamo još jednu ženu. :bis::bis::bis:
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
xadextreme je napisao(la):
Ovako, meni se cini da je Nik u pravu. Stvar je ta da ti sud nemoze priznati takvu potvrdu, jer ako te uhvate da prodajes a ti imas potvrdu da posjedujes samo za osobne potrebe, to znaci da je ta potvrda lazna i nevazeca na sudu, te zbog takvog mozebitnog slucaja sve ostale potvrde koje bi izdala npr. vutra org, nebi bile pravno utemeljene odnosno bile bi nevazece pred sudom.
Daleko od toga da se takve potvrde nemogu izdavati, dapace ja cu ti je isprintat na poslu i naplatit 5 e, a ti samo reci svima pa da i ja nesto zaradim sa strane, pa cu si moc onda kupit dobru opremu za uzgajanje.:banana_rasta:juhuuuuuuu

pa neznam onaj čovjek iz engelske je imao nekoliko biljaka kod kuće,stalno ga zajbvju on im samo pokaže tu potvrdu. i kao sve cool.čeka sud pred strasburom.
ako ti imaš potvrdu da koristiš vutru u duhovne potrebe ili osobne potrebe.ona nije lažna.to je samo potvrda koja govori u koje svrhe ti koristiš vutru.način na koji ti dolaziš do vutre je drug priča.dakako tu se podrazumijev kršenje zakona koji je unaprijed svako koriščenje karakteriziro kao kazneno djelo prema 173.no ako ti imaš potvrdu možeš se vadit na članak 28 o beznačajnom djelu.
ti ako i jesi preprodavao drogu ti si to radio za sovje osobne potrebe.
dakle ti nisi pablo escobar, ili 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, čovjek ispod njega.
ti zapravo uopće nisi u toj priči
......
kao što sam rekao, i kao što je praksa bila i dosad, sve ovisi o sučevoj dobroj volji tog dana.
samo što je sad malo još gore jer ako su dobre volje nemaju puno mjesta za pokazat ju.
e zato treba gradit obranu u tom smjeru kako bi on imao mjesta za manevar, ljudska prava čl. 19 i čl.28 su po meni glavni aduti kao neko završi na sudu...

ako neko dila vutru, i eksere i žuto i bijelo, i bazuke kalašnjikove i tako to...da onda sumnjam da bi mu sudac povjerovao u njegovu potvrdu
ali nekmo prosječnom građaninu koji poznaje neke stvari u bibliji i zakonu i ima neke papire koji mu pomažu graditi njegovu obranu...procijenite sami
to je samo misao

i da jedan nick je bio u frci gadnoj i tražio je tu potvrdu..pa sam mu dao link da skine s onog sajta.