Potvrda o osobnoj upotrebi

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
kanehbosem

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
41
48
malo surfam i naišao sam na podatak povezan s ovom temom

[FONT=&quot]Upravo je meskalin droga koja se, uz “magičnu gljivu”, najčešće spominje u tom kontekstu. Iako je pejotl i u SAD stavljen izvan zakona, indikativan je slučaj suca Yalea McFatea koji je u Arizoni 1960. godine dopustio korištenje pejotla sjevernoameričkim Indijancima, jer ga uzimaju u sklopu vjerskog rituala, pozivajući se na 14. Amandman Ustava SAD, koji govori o vjerskim slobodama.

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

[/FONT]

31.03.2008
8
0
0
35
kad bi vi isli okolo i mahali po sudovima sa nekakvom miki-maus potvrdom od ove udruge (bez uvrede), samo bi toj istoj udruzi jos vise naudili. jer sta bi se dogodilo?

kad tad bi cijela prica dosla u novine, a oni ne bi napisali da se promovira slobodoumnost i zelja za "otkrivanjem sebe i svemira", vec da se tu dijele neke bedaste potvrde dilerima, narkomanima i ostalim ljencinama koje kradu novac od roditelja za drogu, pljackaju posten narod i ostale anti-droga parole...

OP
OP
kanehbosem

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
41
48
dobro si to primjetio.
zato bi se u toj potvrdi ogradilo jednom rečenicom tipa

'XY neodgovara za zloupotrebu ove potvrde'

a što se tiče medija.. da... oni su uvijek dvosjekli mač..
može ispasti dobro a može ispasti i gadno
a može ispasti i dobro i gadno...

ja samo mislim da bi se tom potvrdom,
uspjela kupiti kinta i
graditi imidž savjesnih korisnika kanabisa,
što je dugoročno gledano put za neke od ciljeva kanabis kulture

huana.meri

Aktivan Član
Poznanik Foruma
30.11.2010
1.028
6.368
258
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
svakakih ideja bome danas...
čopi me murija s rizlama, pretres đepova, nađu vrh i krene s pravima i lisicama...
ali, ja imam asa u novčaniku, kao FBI agent kažem: kolege, polako, pogledajte u novčanik molim vas, kao da imam FBI značku....
kad su otvorili lisnicu i vidili potvrdu vutra.org sa potpisom da sam hašišarčina, ispričavali mi se....
smiley9934smiley9934smiley9934
zvali kolege iz patrole narkotika, ovi mi donjeli zadnji ulov haša i žiže, kao neče prijavit nego eo, nek se nađe za mene...još mi ovaj iz narkotika dao instagram profil kao ak zatrebam pomoć...odvezli me u McDrive na burger i doma....
inaće kažu dečki da nas obožavaju i da nas prate tu, da smo im totalno super ekipa, ako bi dali svi podatke da ćemo svi dobit poklone za svetog nikolu...
smiley9934smiley9934smiley9934smiley9934smiley9934
edit:
zaboravili ste stavit okvir za fotografiju hašišara koji se deklarira
lolololololololo

• Love
Reactions: marijofil1111