Potvrda o osobnoj upotrebi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
malo surfam i naišao sam na podatak povezan s ovom temom

[FONT=&quot]Upravo je meskalin droga koja se, uz “magičnu gljivu”, najčešće spominje u tom kontekstu. Iako je pejotl i u SAD stavljen izvan zakona, indikativan je slučaj suca Yalea McFatea koji je u Arizoni 1960. godine dopustio korištenje pejotla sjevernoameričkim Indijancima, jer ga uzimaju u sklopu vjerskog rituala, pozivajući se na 14. Amandman Ustava SAD, koji govori o vjerskim slobodama.

http://www.dragoplecko.hr/meskalin.htm
[/FONT]
 
31.03.2008
8
0
0
39
kad bi vi isli okolo i mahali po sudovima sa nekakvom miki-maus potvrdom od ove udruge (bez uvrede), samo bi toj istoj udruzi jos vise naudili. jer sta bi se dogodilo?

kad tad bi cijela prica dosla u novine, a oni ne bi napisali da se promovira slobodoumnost i zelja za "otkrivanjem sebe i svemira", vec da se tu dijele neke bedaste potvrde dilerima, narkomanima i ostalim ljencinama koje kradu novac od roditelja za drogu, pljackaju posten narod i ostale anti-droga parole...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
dobro si to primjetio.
zato bi se u toj potvrdi ogradilo jednom rečenicom tipa

'XY neodgovara za zloupotrebu ove potvrde'

a što se tiče medija.. da... oni su uvijek dvosjekli mač..
može ispasti dobro a može ispasti i gadno
a može ispasti i dobro i gadno...

ja samo mislim da bi se tom potvrdom,
uspjela kupiti kinta i
graditi imidž savjesnih korisnika kanabisa,
što je dugoročno gledano put za neke od ciljeva kanabis kulture
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
Došli smo do ovoga (pogle sliku). Tema je završena sto se mene tiče jer treba Napravit sekciju Kanabis rehabilitacija u kojoj će svatko moć isprintat si ovu izjavu. I neka se snalazi.
 

Prilozi

  • AF33423B-0705-4D02-9FD8-F13AB3243950.png
    AF33423B-0705-4D02-9FD8-F13AB3243950.png
    152,4 KB · Pregleda: 15
  • Sviđa mi se
Reactions: huana.meri

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
svakakih ideja bome danas...
čopi me murija s rizlama, pretres đepova, nađu vrh i krene s pravima i lisicama...
ali, ja imam asa u novčaniku, kao FBI agent kažem: kolege, polako, pogledajte u novčanik molim vas, kao da imam FBI značku....
kad su otvorili lisnicu i vidili potvrdu vutra.org sa potpisom da sam hašišarčina, ispričavali mi se....
smiley9934smiley9934smiley9934
zvali kolege iz patrole narkotika, ovi mi donjeli zadnji ulov haša i žiže, kao neče prijavit nego eo, nek se nađe za mene...još mi ovaj iz narkotika dao instagram profil kao ak zatrebam pomoć...odvezli me u McDrive na burger i doma....
inaće kažu dečki da nas obožavaju i da nas prate tu, da smo im totalno super ekipa, ako bi dali svi podatke da ćemo svi dobit poklone za svetog nikolu...
smiley9934smiley9934smiley9934smiley9934smiley9934
edit:
zaboravili ste stavit okvir za fotografiju hašišara koji se deklarira
lolololololololo