Povecavanje doze i tolerancija posle 2 god

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Blackworld

Banned
Banovan
10.05.2017
1
3
3
27
Zdravo svima. Poceo sam da redovno pusim sa 19 sad imam 21. Jos malo napunicu 22.

Probao sam prvi put sa 15 i od tada sam pusio samo ponekad kada bi neko imao na rodjendanu i neko bi izvadio najvise 0,5 na nas petoro.

Sa 19 smo drug i ja poceli da pusimo redovno. Na pocetku je to bilo 2 puta mesecno.Pa 2 puta nedeljno,3 puta nedeljno. Pa pauza, zatim povezemo 3 dana pa 4 pauziramo pa opet. Na kraju smo dosli do toga da skoro svaki dan pusimo i ako nema niko vutru onda se nadje neka sema sa strane od nekog drugara.

Nebitno zelim da kazem da sada imam vecu toleranciju a mislio sam da mi se to nikad nece desiti.

Da mogu mnogo da ispusim. Ima jedna vutra koja ima ruzan ukus i udara u glavu vec posle par cimova, tu vutru smo pusili jako dugo i svaki put mi je bilo muka.SVAKI PUT. Secam se da sam se uvek pravio da se cimam tako sto sam fuckao ili je samo drzao u ruci kad ne gleda niko.

I plus kad te udari u glavu,drhtis jer blago ti poraste temperatura pogotovo ako je napolju zima i smrznes se jos vise,pa lagano prehlada sledeci dan. Vutra je slabog kvaliteta ali tako je u drustvu uzivas i cutis ne zalis se. I ovu vutru smo pusili duze od svih ostalih. Sada kad je proslo 2,5 god drug je opet uzeo tu vutru (kako bi je prodavao i liku vratio ler)

Kad smo seli da je pusimo sa klincima pre neki dan ja sam odma prekinuo krug i rekao "Kako je ruzna, kako ovo mozete da pusite"?

Nisam mogao da prepoznam vutru koju smo tako dugo konzumirali i osetio sam da me slabo radi i da ima gadan ukus. Posle tolko vremena stvorio sam toleranciju mislio sam da ce mi trebati duze.

Moj drug je dao predlog. Da ne pusimo nikakvu vutru mesec dana dok sve to ne izadje iz organizma pa da mozemo opet da se uradimo od samo 0,5 kao pre.

Zanima me dal ova ideja funckionise???

Jos o necemu bi pricao a to je o mojim fazama pusenja kako se sve menjalo tokom vremena i kao da bukvalno konzumiram drugu stvar a ustvari moje telo reaguje drugacije verovatno jer je stvorilo toleranciju.

Ovo su periodi kod mene koje bih opisao kao promene koje se dele na 4 faze:

-Prva faza. Ispusimo 1 topa meni se vrti u glavi.Sve mi je drugacije kad setam okolina i sve.Imam neke male halucinacije,uvek sam ubedjen da sam video nesto kad idemo kroz mrak.Postanem uplasen i zbunjen i usporim se,drugacije pricam i hodam i ne mogu normalno hodati, nisam u stanju da udjem u radnju, da predjem semafor.Blokira mi se mozak i razmisljanje.Ubrzan rad srca.Hladno mi je,osecam da imam temperaturu,losi tripovi.Efekat traje 6-7 sati.


-Druga faza.Mogu normalno da se setam ali sam usporen.Nemam vise halucinacije, okolina se menja,vrtoglavica je manja.Ubrzan rad srca.Blokiran mozak i razmisljanje.Blago povisena temperatura,losi tripovi,naleti euforije.Efekat traje 6-7 sati.

-Treca faza.Nemam halucinaije,mogu se normalno setati ulicama i uci u radnju.Slaba vrtoglavica.Ne menja mi se temperatura tela.Misli su mi malo blokirane i teze razmisljam.Ubrzan rad srca.Osecam euforiju,zbunjenost i anksioznost nestaju,manje losih tripova razmisljam dublje i realnije.Efekat traje 5 sati.

I sad zadnja faza a to je ona u kojoj se sada "nalazim"

-Cetvrta faza.Mogu puno da ispusim, nemam halucinacije ni ostalih problema,skroz sam normalan,govor sve normalno.Nemam losih tripova,postanem agresivan zbog malih stvari.Podize mi se koncentracija,svaka moja misao je duboka.Euforiju ne osecam sem ako mi je lepo u tom momentu tada ce se samo povecati. Vrtoglavice nema. Ako pusimo duze oseticu da mi je srce optereceno i zatim sledi umor i samo bih zaklopio oci i spavao.Ekekat traje 2-3,5 sata
 
Poslednja izmena: