Povezanost na vutri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.08.2016
10
14
3
27
Dobro vece,jutro vutrasi haha ne znam da li je neko imao slicnu situaciju ali postoji jedna cura sa kojom imam specijalnu povezanost na vutri znaci spalimo i onda pocinjemo da se smejemo bez razloga(e sad ce hejteri reci do vutre je ) ali evo vec par puta samo se gledamo i bukvalno kao da citamo misli jedno drugom i bukvalno nam je najlepse na svetu i u pogledu se razumemo i pokusali smo da nadjemo objasnjenje ali nema takvog slucaja, ako neko moze da baci neko naucno objasnjenje za ovo bio bih mu zahvalan, poz kome je tema glupa ne mora ni da cita :p
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nevezano za ovo ljubavisanje, ali povezanost juzera vutre postoji, ili sam ja nesto istripovao?
primetio sam, a verovatno i svi vi, da sa nekim ljudima imas vajb a sa vecinom ne. cak i kod susreta sa nepoznatima, posle par recenica vidis da tu ima nesto, u slucaju da nastavite razgovor/druzenje ispostavi se da je i ta osoba korisnik. nema veze da li si generacija, kolega, navijac istog tima, odlazite na iste prolave...
kao da molekuli thc-a prave vezu? nesto kao midihloriani u star wars :)
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Tacno vidim situaciju kod Vena.
Zapalio neku indicetinu koja pogasi tijelo, a bogami i mozak, pa se zagledao u jednu tacku nekih sat, sat i po, pa mu se nakon piljenja pojavi prva misao i tada skonta da moze misliti. Kakva je to konekcija sa samim sobom, to nista nadomjestiti ne moze :D

Cuj cito, u ruci ga drzo jarane
 

GrowerStoner

Heavy Stoned
31.07.2018
98
518
93
Jamaica,Kingston
Što da ne.
Evo draga i ja smo u braku već 7g i odlično nam je!
Upoznali se baš preko qrčeve vutre,bila je kod "opskrbljivača" jednu večer prije 10g,ja po običaju zasjeo i ušao s njoom u razgovor,sutra dan se našli na facebooku a zatim i počeli pušit zajedno,nakon godinu poznavanja "kemija" proradila,bili smo u vezi 2g i odlučili da je to to :rasta:
 

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
ne znam, mozda, ali primjetio sam u vise navrata, da kad sam dosao u novu sredinu za vrlo kratko vrijeme bih nasao nekog koji ima neke veze sa vutrom. znaci sredina u kojoj sam prvi put i ne poznam nikog. isto tako sam primjetio da vrlo brzo nadjem i ljude koje ne podnosim. :D

a opet, mozda su u sumi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: .i.