Povratak RavntoeŽi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
POVRATAK RAVNOTEŽI je neka odlična ideja koju možete naći pod millenium project na netu što se tiče kako to izgleda vani
ali ja ću to u svojoj verziji napraviti kod nas kroz aikido radionice
preko ljeta na moru, uz neke dodatke ekologije, kulture, i umjetnosti naravno, sve kroz kulturološki turizam
što sam ga nasro...
 

Silent Bob

Aktivan Član
09.06.2005
291
35
18
Stvarno? :D Moja cura i ja (stalno je nesto pominjem) :) smo trenirali aikido malo vise od pola godine, sada pauziramo zbog obaveza. Stvarno prelijepa vjestina i filozofija zivota. Ako ti trebaju gostujuce ekipe, mogu te povezati sa nasim Sensei-em... super lik, mada ne pusi. :D
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
malo sam u gužvi pa ne odgovaram.
a što se tiče radionica trenutno razvijamo ideju projekta...
budem još malo piskarao poslje:sick:
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
Ideja ti je odlicna..
Kako ljetujem u Istri, cesto se navratimo do Groznjana.. Malen gradic (manji od Motovuna) na vrhu brezuljka koji vrvi kulturnim sadrzajima i neobicnim ljudima. Groznjan ima sve ono sto si ti nabrojao da zelis ostvariti.
Samo se bojim, kako je sve krenulo, da se ne izgubi taj individualizam Groznjana, jer ljudi dolaze u sve vecem broju, a to ne moze biti dobro.

http://www.tz-groznjan.hr/dobrodoslica.htm
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
ne mora bit ni loše što ljudi dolaze u većem broju, mada će dosta njih i doći iz 'pogrešnih' razloga, al dobar dio će doći pravom srži i sa svojim bogatstvima davanja...

a kad ti smeta što dolazi puno ljudi, zašto reklamiraš? jel moran napominjat da je ovo šala;)
ne zamjeri, uh, jeben ti kad se ode moran izvinjavat... ccc
aj živili vi meni sunčano s tamom prihvaćenom:):sun2:
 

UserName

Aktivan Član
28.10.2006
104
1
0
39
sinsemila_smajl je napisao(la):
a kad ti smeta što dolazi puno ljudi, zašto reklamiraš? jel moran napominjat da je ovo šala;)
:sun2:

Nemam nista protiv ljudi koji su 'na mjestu'.
Mislim da ipak reklamiram na pravom mjestu
Nije ovo forum.hr ;)

Dobro da si napomenuo da je sala u pitanju.. inace, ne znam sto bi bilo.. :))