LED Power Kush & Bubba's Gift / LED / By FatOne

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Cekaju makaze koliko ce trebat, po meni nece prije sljedece nedjelje dolje, mozda ni onda :)
Tek su juce pocele pokazivat da su gladne, tj da im ide kraj.

Edit: evo bas gledam ove svoje biljeske one su prebacene na 12-12, na 12.12.19 :D Tako da ovaj datum sto imam i po kojem sam se mjerio su izasle prve pistile nikako nije pocetak cvata. Pocetak cvata bi trebao brojit negdje od 25.12.19 (Sretan mi Bozić :) )- znaci danas im je 52 dana cvata. nikako neidu dolje jos 10 dana. Dobit ce mozda i jos jednu cistu vodu u međuvremenu. (Savjetovat cu se s Bigijem)

EDIT 2: Ajmo rec ovako
125. dan od nicanja - 61. Dan od prvih pistila - 52 Dana u cvatu
(Ovo sam nekako iz kalkulirao prema slikama datumima slika i biljeskama koje imam. znaci dan gore/dole cvata.)
Biti ce bioze s nama jos neko vrijeme svakako, nekih 10-tak dana.

Bubba's Gift - Humboldt
bubba (1).jpg bubba (2).jpg bubba (4).jpg bubba (3).jpg
Power Kush - Dinafem
Pkush (1).jpg Pkush (2).jpg Pkush (4).jpg Pkush (3).jpg
 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
125. dan od nicanja - 61. Dan od prvih pistila - 52 Dana u cvatu
vidi kad ovako gledam slike i da se vodim po pistilima ne gledajuci trihome ja bi rekao da mogu jos da teraju,biljke su ti izuzetno zdrave to sam ti rekao vec par puta,da je prosto zao covek da ih poreze,aj ovako,imas dve verzije sta mozes da uradis,prva je ta da kao sto i sam kazes da su tek sad pokazale prvu glad-skladno stime mozes jos jednom da prehranis bioze i to sa pola doze blooma i full dozu p+ bez boostera i da posle te doze prehrane odradis jos jedno zalivanje vodom i kad se posusi supstrat od tog zadnjem zalivanje vode da odradis harves,tu ce automacki da ti se pomeri harvest za dve sedmice od danas,a druga verzija je da ides jos jedno zalivanje sa cistom vodom i kad se dobro posusi supstrat da odrdis harvest gde dovodimo u pitanje dali ce one biti dovoljno zrele,e sad opet kad pogledas neku razliku od prvog u odnosu na drugi predlog tu bi bile nijanse u pitanju ali ja dajem prednost prvom predlogu jeer tu bih mogao ovako vizualno da tvrdim da ces imati sazrevanje u fullu to je sigurno,jer ako racunamo pravo cvetanje od 25.12 one bi jos mogle da odrade sigurno 2 sedmice i osiguras sigurni potencijal njihov,e sad-sve zavisi od tvojih rokova i planiranja,sobzirom da imas vec pokrenut i drugi grow i da ti je potreban box vidi sta i kako,ali posto i sam kazes da nece zavrsiti za 10 dana sto govori da mozes da ih ostavis onda duze sto ih nebi prehranio jos jednom i stim osigurao pun potencijal bioza,znaci ne insistiram na nicem samo iznosim svoje vidjenje situacije sve je na tebi,jer neces se zajebati ni da je skines za 10 dana,mozda ne bi bilo to ono kako treba ali si usao u okvirno vreme harvesta,ja sam mnogo puta skidao biljke ranije i nadohnadjivao potencijal kroz kurjanje cvetova stim da sam uvek gledao da se okvirim u papire i ako sam znao da treba da teraju jos,naravno to sam promenio kod sebe i proradio na strpljenju dok cekam harvest i izasao iz sablona po papirima i poceo da pratim bioze odnosno pistile i trihome tacnije,a to sve zavisi opet od datih uslova a pogotovo kad je korenu malo hladnije pogotovo dok spava bioza tu zna da se vreme sazrevanja produzi.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Slazem se u potpunosti i djelimo isto misljenje, ja bih isto rađe isao sa jos jednom hranom pa vodom, ali ako uzmemo u obzir susenje substrata od flush ce trajati jos 4 dana sigurno prema jocerasnjem stanju. Znaci zalivanje moze ici tek tamo 20.2 i to je upitno. Eh sada ako se vodim po susenju substrata kod proslih zaljevanja ja njima sad nesmijem dati vis od 2l vode sa hranom sto je po meni za njihov uzrast nista, a opet zadnje zalivanje od cini mi se 3.5l su pile preko 30h, nakon 24h od zaljevanja je jos uvjek bio pun tanjuric. Ne znam kad su popile kad sam legao spavat. I dok sam ih flushao 5 dana poslje tog zaljevanja substrat je bio mokar. Povrsina suha ali bio prilicno tezak. To je bila greska, da sam znao koliko su zapravo u cvatu toga flusha nebi ni bilo.. Jer nije ni trebao, trebali smo samo produziti koji dan i dat dvije vode za redom i to bi bilo to.
Ovako sam u problemu kako god okrenuo. Ni prvi, a ni drugi nacin mi ne odgovara zbog paralelnog growa koji je startat tjedan dana prije nego je trebao i premalog boxa, jedina opcije povecanje drugog boxa ali mi to nije nikako financijski izvedivo, a nemam materijala od proslog boxa jer sam poklonio onom kom je trebalo.
Jer Automatik ce kroz dan dva trebat bit presađen a finalni pot mi je 30x30. Ova dva mala cu nekako uglavit između pota i zida boxa. Ali i te koje ostanu u malim potovima nece moc biti 2 tjedna nikako u ovim malim potovima.

Evo korijen je vec dolje znaci jos koji dan i automat treba u novi pot.
20200216_140459.jpg 20200216_140939.jpg 20200216_141011.jpg
Javim se navecer u kutak, dok se probude pa ti sliknem trihome, gledao sam ih prekjuce bili su onako 10% prozirnih 70% bas onako mljecnih, ostalih 20% poceo prelaziti iz ciste bjele u neku zuckastu. MIslim da bi kroz 10 dana mogle bit barem na 80/20 mljecno/amber. Ali necemo gatat u prazno, nego procjeniti navece dok vidimo trihome. Kad ove malene idu prilicno brzo iako ih drzim na nizim temp da ih usporim malo. Pola njihovog dana im je temp oko 21-22, a druga polavica na 28-30°c jos uvjek su na 20/4.
Ako nista drugo, onda jedino sto preostaje skroz lagano susenje kojih 10 dana pod kontroliranim uvjetima, pa se dovrsi proces sazrijevanja kroz curring.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Evo nesto novosti oko bioza. U nedjelju bi trebao biti harvest, tj sve mi se poklapa da tako negdje odradim u jednom danu dok imam vremena. Trihomi su sada vec svi u mljecnom stadiju. Do nedjelje ce po koji preci u amber i taman ce to biti tu negdje.
Dobile su trening (Splitting Stems) nije bio u planu za ovaj grow, ali sto da ne pokusamo i vidimo rezultate. Proveo sam par dana istrazivanju sto se biljci zapravo desava primjenom ovog treninga i nekako se odlucio za pruzit mu sansu, ko zna mozda ce sve sljedece imat ovaj trening a mozda su ovo prve i zadnje. Misljenja su podjeljena, neki kazu boje neki kazu nevalja. Kao i kod svega dok ne isprobate sami nece te znat dali vam odgovara.

Mogle su one bit s nama tamo do 26-28.2 ali novi grow me jednostavno tjera da zavrsim s ovima. PItanje je do nedjelje sto ce biti u malome boxu.

Bez nožine nije nikako islo.
asd (1).jpg asd (2).jpg , asd (3).jpg asd (4).jpg
To bi bilo to, cujemo se u nedjelju dok padnu dolje ;)

Edit: Nakon paljena svijetla ova vrsta treninga me zadivila, broj novih trihoma neusporediv sa onim sto je juce. Ovaj trening primjenjujem od sada pa nadalje samo u pravo vrijeme ovo je malko kasno. Jedino ako mi ubije bioze odustat cu od njega za ubuduce.
 
Poslednja izmena:

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
svaka povreda biljke pred kraj cvetanja rezultira sa vise trihoma,biljka se tako brani..
ja to ponekad kad radim uzmem biljozu i malo je jace nategnem na jednu stranu,povredim malo jednu stranu korena,i posle 2-3 dana branje.
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Upravo to. Na svaku povredu reagira tako da jaca svoj obrambeni sustav i sto vise je maltretiramo zadnjih 7-10 dana pred kraj to ce biti vise trihoma. 2-3 dana pred branje funkcionira samo ako radis dobar curring jer novi trihomi nestignu dozrijeti tako brzo.
Ali treba znati da se nesmije krenuti pre rano sa mucenjem jer moramo uzet u obiz da bananicama treba nekih 14 dana da dozriju, a bananice su druga vrsta obrane pokusava sama sebe oploditi (zeli proizvesti seme da nebi bila istrebljena ako je nesto ubije.).
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Nakon misterioznog nestanka kompletnog teksta koji sam pisao kojih 1sat moram ponovo.
Krenimo redom, pao je harvest nakon 136. dana.

Zadnje slike druzenja
PH (3).jpg , PH (2).jpg , PH (1).jpg

Dinafem Power Kush- Imao sam veca ocekivanja, prema izgledu puno vise mi je obecavao, u svakom slucaju jako jednostavan strain za ugoj predivnog tropskog mirisa te malo vuce na persin bare sada pred harvest. Hrane ne trazi puno, vlaga mu ne smeta, i jako dobro podnosi susu 16 dana bez vode, te opet 10 dana u cvatu, bez ikakvih posljedica, samo je buknuo nakon zaljevanja. Jako tezak za otrimati jer mu lisce ima gotovo jednako secera kao i cvijet, ispalo je 315g cvijeta i 75g trima (Trim izuzetno kvalitetan vec danas ide dio u caj :razvaljen:: ).
Dinafem Power Kush (1).jpg , Dinafem Power Kush (2).jpg , Dinafem Power Kush (3).jpg , Dinafem Power Kush (4).jpg , Dinafem Power Kush (5).jpg .
Humboldt Bubba's gift- Nadmasio moja ocekivanja u svakom pogledu, vizualno sam imao dojam da ce ga buti upola manje. Vrhovi debeli, veliki i izuzetno tvrdi. Miris isto kao i kod power kusha prevladava neki tropski, uz neki zemljasti u pozadini. Sto se tice samog growa, vrlo interesantan strain meni je povukao na sativasti phenotip, breeder i vecina grovera kaze da ne trazi puno hrane, ja se nebi tu slozio barem je ovaj moj volio jesti puno. Bile su pod rezimom Full->Pola Doze->Full->Voda i nakon svake vode vrlo brzo bi poceo pokazivati lagane znakove gladi. Također njega hrana dok bi dobio vise nije toliko opekla samo bi krajevi listova dobili cca 0,5mm velicine, dok je Power kush pokazivao puno vise da mu je previse hrane. Njega je ispalo 415g i 65g trima.
Humboldt Bubba's Gisft (1).jpg , Humboldt Bubba's Gisft (2).jpg , Humboldt Bubba's Gisft (3).jpg , Humboldt Bubba's Gisft (4).jpg , Humboldt Bubba's Gisft (5).jpg .

Bubba me je bas dojmio i svaka preporuka za njega.
Hmm (1).jpg , Hmm (2).jpg , Hmm (3).jpg .

Eto ga toliko od mene. Hvala svima jer sam od svih ponesto naucio, ali ponajvise hvala vjernom @bigeskalibur jer je uvjek tu kad ga covjek treba, sve svoje znaje je prenio na mene, a prenosi i dalje. :respect::respect::respect:
Nastavljamo dalje sa novim biozama napokon im se ispraznio box :)
Duo/trio XXL OG Critical by FatOne
Have a nice day & always stay high

::listomahanje:::razvaljen:::spliff:
 
Poslednja izmena:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
pre svega cestitke na zavrsenom grovu i hvala na lepim recima,zadovoljstvo je moje ipak,vidimo se u tvom novom dnevniku a ako gde zapne znas gde me mozes naci,pozz i svako dobro frend.:respect::spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tatica3 and FatOne

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Pozdrav ekipa malo je niska vlaga pa su se dosta brzo osusile, biti cu kratak i samo napisati trenutni dojam.
Ispali je zajedno 171g + popusenih oko 15g. nekih 0.8g/w. NIje lose ali nisam ni nesto zadovoljan, tako da ovaj sada grow koji radimo mora ici preko g/w :)

Bubba's gift- radi cisi narcotic high, jako brzo pusta, poslje dolazi neko lagano opustanje kroz tjelo, mora se okurjati i to kvalitetno da mogu dati bolji report.
Izaslo ga je okroglo 100g sto je 24.09% od pocetnih 415g.
20200227_201217.jpg
Power Kush- Za njega vec sada mogu dati prilicno pozitivan report. Predivan head rad, Ljepo opusti misli, nabaci neki happy felling i odmah sa time jakoo opusta tjelo. Predobar strain za navecer nakon svakodnevnih obveza. Također budim se jako odmoran ujutro od kad dimim ovo prije spavanja.
Ispalo ga je 71g, 22..54% posto od pocetnih 315g.
20200227_201222.jpg

Spremljenjo sve u teglice i moze na curring i laganu konzumaciju :)
20200227_203442.jpg
Have a nice day & stay High :razvaljen:: :spliff: ::listomahanje::
20200227_201443.jpg

Ps, moze u zavrsene :)