Power Plant XL Fem Auto, 85W DIY LED, by @adri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
ima go dovoljno u planteli ali ga biljka nemoze absorbirat... (peteljke su ti ljibicaste na fleke pa mislim da to ukazuje na nedostatak fosfora)

edit: da lako moze bit od panela, gleda san maloprije sa mobitela pa... sad gledan na kompu pa je drugacija :D :D :D
:razvaljen::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
56. dan

Update:

Potpuno je stala sa rastom, ni makac. U ovoj turi je bilo jedno zalivanje vodom, pa onda opet gnjoj i tako u krug.
5ml/1L Plantelle Cvet mi je mira.

Temp dan: ~ 30C ~40% vlaga
Temp noc: ~ 27C ~55% vlaga

Doduse, danas je zaladilo, skoro na kisu, pa kontan da ce i fibra veceras bit i niza.

IMG_5899.JPG

A nista to je to. Sad je onaj dio kad se valjda ceka da to sve sazori.
Pecnuta je, to mi je jasno, al neki ovih par listova sporije zute nego prije kad je bila samo na vodi.
Silno mi mirisu ruke, cim je dotaknem, listovi su joj se orosili, racunam da je to dobro i normalno jer su to trihomi po liscu. Tri vrha su otezala, pa su pala vodoravno, al su i dalje na svitlu.

Extra:

IMG_5900.JPG IMG_5901.JPG IMG_5903.JPG

Kakva Vam je?
Jel se to "puni" kako treba?
 

grisnak

Glycyrrhiza Glabra
Poznanik Foruma
20.09.2015
1.281
9.301
258
Dobar đir :)
Ja bi u tako malom boxu svo lisce do kojeg ne dopire svjetlo osisa, mnogi se nebi slozili sa time ali ja razmisljam ovako. Lisce do kojeg ne dopire svjetlo u ovoj fazi trosi energiju (umjesto da je daje) koja je potrebna cvijetu. Ne nagovaram te na nista... sam procjeni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

Windfucker9000

Aktivan Član
23.08.2015
482
2.065
143
Ako slusati zambeza stranicu to je pri kraju. 55 - 65 days after germination, nemas neki mikroskop da mozda malo bolje provjeris kakva je situacija? Ako ne onda napravi flush, davaj tjedan dana vode i sjeci to dolje :D

ps. cuvaj sav trim ( lisca i ostalo ) nebi vjerovao kako dobar butter mozes od toga napraviti :) kod zadnjeg grow-a od 50g svjezeg lisca se napravio cannabutter ( naravno kada se lisce osusi skroz ), te od toga brownies od kojih 4 osobe nisu znale za sebe kojih 6-8h :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Mozda bi sa aparaton moga slikati pa na kompu izostriti trihome.

Ja bi je drza barem 70 dana. Inace mi lipo izgleda.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Ja bi to još malo hranio, mislim da se cvjetovi mogu jos dosta udebljati, a povećalo je najsigurnije ili maksi fotka, mutno možeš brat a mozes i čekati amber boju trihoma 50-50, prozirno prerano branje.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
Nazalost nemam mikroskop, pokusat cu onda nekako slikat sa teleobjektivom.

Sutra bi joj tribalo bit zalivanje s obzirom kliko mi je pitar tezak na ruke, zalit cu onda jos jednom plantellu na 5ml i onda samo voda do kraja tih 10dana ako nebuden moga slikat.

Ovo za maslo mi je hit info. Hebacu zvuci plesnuto totalmente. :)
 

1310

Aktivan Član
Banovan
14.04.2014
3.800
15.242
398
Kad čitaš generalije i vidiš neko vrijeme uzgoja, odnosi se na 600w i idealne uvjete. Nedavno sam čitao neke recenzije uzgajivača, jos podupla u cvatu. Automatic jack herer ispod 250w mjese dana duže od najavljenog, vidio si u galeriji. Makro fotka najbolje pokazuje stanje, mozes dat na uvid, @L0oD ima oko sokolovo i preporučio bih ga za konzultacije oko pravog trenutka, i druge kolege naravno.