Power Plant XL Fem Auto, 85W DIY LED, by @adri

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Lisce je pocela dobro jesti.Ali ja ne vidim razvijen vrh,onako pun...neznam,pricekaj jos nekoga tko ce biti pametniji.;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
FINALE:
Obrstio san je jucer, evo i slike:
IMG_6125.JPG

IMG_6126.JPG IMG_6133.JPG IMG_6134.JPG

Na kraju, hvala Vam, bez vas bi ovo bilo neizvedivo. Osobno mislim da joj je po sredini panela, gdje je bila drzana na 8cm od njega bilo previse svitla u cvitanju, mozda grijesin, al meni se tako cini. Sve u svemu, bez growa nebi bilo iskustva, bez gresaka ne bi bilo zanimljivo i poucno.

Obisio sam ih na susilo, te sam cak razmislja i o vodenom curanju ako se uistinu ne osjeti toliko miris, a to mi je bitno.

Na brzinu sam osusio jedan mali vrh i proba ga onako u smotanom duvanu, bas mi je lipo bilo, prvo neko veselje, pa neka filozofija u prazno, na kraju me opustilo i zaspa san ko mala beba. Morate uzest u obzir da nisan zapalio misecima i jako mala kolicina mene razvali ko budalu.

Jos jednom hvala Vam za sve, do nekog novog eksperimenta!

73
 

adri

Di je modro i zeleno
01.03.2016
316
646
93
Di je modro i zeleno
Jesi nasao koji izbijedjeli vrh tamo, pa to mislis ili?

Pa tokom zadnjih 70 dana ovog growa, uspio san se docepat HPS i MH zarulja da bi ih stavio na vutrametar, doduse to su bile filmske zarulje, al kelvinaza i odnos obicnog(zelenog) luxa i nasih je ono sta mi je pomoglo odredit neke parametre kolicine crvenog i plavog spektra.

Ukratko, iako mi je na vutrametru kolicina crvene bila i priko 200.000luxa namjerno san ostavio dio biljke pod tim, a ove druge vrhove gura prema doli i sa strane, toplina u ovom slucaju nije problem, al listovi ispod te kolicine luxa su jednostavno umirali. Ako pogledas slike di se vidi cila biljka, tocno se na oko da primjetit po tjednima kako po sredini listovi umiru.

Da ovo nisan napravio ne bi virova sebi, vutrametru i sutra boljem panelu i nekim realnim brojkama. Cila citaba brojeva ostaje za DIY topic i daljnje analiziranje potrebnog spektra. Kako je ovaj dio manje zanimljiv za dnevnik uzgoja, a vise geek weed stvar nisan time tlacio u postovima, al ce analiza svitla pomoc za DIY topic, jer ovaj grow je zbog toga i nasta.
 

D&M

Aktivan Član
02.03.2016
346
404
63
73
Ja san takoder mislija da ce vrhovi samo izbliditi od previse svitla pa san pojaca panel na 500mA i tu je biljka naglo stala i doslovno se sprzila, nazalost nije me bilo 2 dana da na vrime reagiran.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Posto je dnevnik dignut opet iz prosle godine, da i ja komentarisem :D
Pravi si umjetnik kad je eliminacija u pitanju, prostreo si plahtu (carsaf) samo za tu damu, kako bi se osjecala ugodno pre eliminiranja :D
Super odradjeno i mozda si do sada vec i ispraznio tegle :joint2:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: adri