poz ako moze mala pomoc

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.04.2010
7
0
0
33
Pozdrav svima , moze li mi neko reci koliko jos trebam da cekam do cvetanja , koliko jos treba da raste ona ustvari do tad , i ima li nade od moje biljkice . evo par slika , tnx



 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
kad pokaže cvjetove tada će početi sa cvjetanjem, izgleda ok, ne vidi se dali je muško ili žensko! ... ovo ti je odgovor na tvoje pitanje!

a sad da ja tebe pitam... kakvo si sjeme koristio, kakve uslove imaju te biljke, gdje rastu itd... vidim da ti se list malo počeo paliti, smanji to gnojivo ako gnojiš s nečime!
moraš malo opisat biljku i mjesto gdje raste ako misliš da će ti netko pomoć

u svakom slučaju izgleda ok, nije ni blizu cvata još, samo ti to tako ostavi, ubaci par informacija i možda ti netko pomogne!
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
jesam ja nekaj propustio.. ne mogu naci kak je tajmirano vrijeme.. :/ Jer pitas za cvjetanje, jesi ju prebacio na cvjetanje tj. na 12/12 ili je na 18/6 pa ocekujes da ce procvjetati?

ak nisi ...prebacuj je :)
 
12.04.2010
7
0
0
33
ja se izvinjavam sto nisam mogao odgovoriti pre , evo posto mi trazite neke podatke da bi mi pomogli izvolte.

Seme je sa ulice , ne znam koja je vrsta stvarno
Nisam je nicim djubrio i hranio , sama je nikla , uz zalivanje i svetlost koja bije od prozora i + velika neonka i jos jedna sijalica
Trenutno je visoka 1.5 metar , mada jos uvek nisam siguran da je zensko :eek: ali ima bele iglice po njoj male male , pa mislim po tome ali otom potom saznacu
( samo da ne bude musko a u kuci mi je 3 meseca ) :D
Inace tolika jer je bila 24/0 svetlo , do juce , malo sam se obrazovao ovde i ukapirao da treba da je prebacim 12/12 ...
jos jedna stvar koja me muci , sto je visoka i tanka ali to znam sto je tako

A mene zanima jer ima nade da ako je ova bilja zenka rodi barem nesto da se smota :D ili je dzabe drzim? treba mi savet sta da radim.
unapred zahvalan
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ma naravno.nis ne brini.ja bih od nje cudo napravio...evo sljedeci savjet. sad prebaci na 12/12 i ako ti pokaze bijele niti na spojevima (u sljedecih 2-7dana recimo)e onda je zensko i mozes ju presaditi u recimo nesto velicine kao ona posuda od jupola,da ima dosta zemlje i da izraste snazna. Visina ti je 1,5 jer je vjerovatno iz porodice sativa koje rastu vise,ne bi bila tolika da si ju davno vec prebacio na 12/12....


i daj neku informaciju o boxu i rasvjeti...ak ti je rasvjeta i box ovo sa slike...slobodno ju baci u smece jer neces dobiti nista... :/