pozdrav, bok, vozdra!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.10.2014
11
21
0
pozz dobri ljudi, bio sam nekada na ovom sajtu, nazalost zbog nekih aktivnosti su mi uleteli u dom i neocekivano nasli i box sa 400w hps/mh put domacice i 2 amnezije automatik. no vratio sam se jos gori, sa boljom lokacijom da budem medju dobrim ljudima sa kojima se kontam makar u jednoj stvari.

vidim da se dosta stvari promenilo, bio bih srecan kada bi mi se Power javio u PM jer smo pre razgovarali pa bih ga nesto licno pitao. poz raja

YUGOSLAVIJA!!
 
02.10.2014
11
21
0
Stipe je napisao(la):
Dobrodosao na forum ;) Nadam se da cemo vidjet kakav grow

YU se raspala :D
hahha, bice kad dodjem do opreme ponovo, ubrzo nadam se. mi smo ovde i dalje YU ;) prijatelji sa raznih prostora! hvala
Tarzan je napisao(la):
:))
tamara1234 je napisao(la):
grasjas (:)

CilI je napisao(la):
Dobrodošao na forumu!
Za Powera najbolje da mu PM Pošaljes.
pokusao sam, kaze da ja ne mogu njemu pisati, verovatno zato sto sam nov hehe :D
 
02.10.2014
11
21
0
hvala svima na dobrodoslici :p
evo jedna moja domacinka nekih nedelju dana pre nesrece.. kontam da su je prasici odgajali do kraja i ispusili.. licemeri :))
10717831_1478729695711951_366615150_n.jpg
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
Haha da Yugoslavija, eeee baš me nasmijao.
Dobrodošao, i nadam se da voziš Yugo jer nisi neki Jugoslaven bez Yuga :ludaci_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 120's
02.10.2014
11
21
0
hvala venlo, ne vozim juga haha x)) hvala no joke :D

pasce vrlo brzo grow, ako se ne dokopam HPS/MH CFL je uvek resenje ;)

https://www.youtube.com/watch?v=AnE_Q3G_sz4
 
02.10.2014
11
21
0
Gagiba je napisao(la):
Pozdrav Yugoslavia! :)

Pripazi se ti da kerovi opet ne upadnu nepozvani! Kazes na prosloj zurci su se dobro ovajdili, da im se ne omakne jos koji put... ;)
ne brini drugar, sada imam bolju lokaciju. doduse dodatni su troskovi, ali znate da nama nije zao kad je u pitanju nama draga biljka. a i na uslovnoj sam, tako da ponovo padanje je nedopustivo. samo da dodjem do love za opremu, jer advokat me je osiromasio ali bas bas :D svima savetujem da se cuvaju, jer za ovakve stvari drze uglavnom samo u istraznom zatvoru, a tamo kad im je dosadno ulaze da maltretiraju.
Y
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Gagiba and CilI
05.10.2014
0
0
0
pozdrav ekipa hehe i ja sam novi.. zanima me dosta ovo pa cu provat nesto i zasadit hh :D drago mi je sto sam nasao stranicu i nadam se da cu se zabavit haha poz :D