Pozdrav dobri ljudi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.10.2019
1
12
3
33
Beograd
Prvi put sam naisao na ovaj forum pre 12 godina, naslo se nekoliko dzointa kod mene tada a nisam mnogo znao o tome pa me je internet uputio ovde :) Tada sam napravio profil ali nisam nesto mnogo pisao. Od tada mnogo puta kada sam pretrazivao stvari po netu, uvek sam ovde zavrsavao, skupljao informacije koje su mi bile od ogromne pomoci, i nestajao. Sada sam pretrazivao nesto o pecurkama i, naravno, opet se pojavljuje ime sajta, i neka tema iz 2006. godine, i najzad sam resio da se pridruzim (ne znam ni stari email ni username), i mozda malo aktivnije ucestvujem u svemu ovde, mnogo je korisno sto ovako nesto postoji!
Iz Beograda sam, poslednje tri godine sam proveo kucajuci tikete u kladionici u ponekad uzasno stresnim uslovima, 6 dana nedeljno po 8-9 sati i iskreno smatram da mi je trava pomogla ne samo da to sve prezivim, nego i da ostanem normalan i psihicki zdrav bez nekih dugotrajnih posledica...stres, nesigurnost i zivot od 1. do 1. u mesecu, mislim da razaraju radnicku klasu, vecina ljudi nazalost to kompenzuje svakodnevnim alkoholisanjem, istresanjem na partnere i clanove porodice, svet bi bio bolje mesto kada bi se ljudi okrenuli 'alternativnijim' resenjima za odrzavanjem nekog balansa i unutrasnjeg mira...ne mislim samo na ocigledno vec i na introspekciju, meditaciju, i sve ostalo sto je vecina ljudi davno zaboravila...
Eto mozda sam malo oduzio, ali nakon 12 godina povremenih dolazaka osecao sam zelju da napisem nesto o sebi, malo vise ucestvujem u prici, i zahvalim vam sto postojite :)