Pozdrav dobri ljudi :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.12.2011
5
12
3
29
Pozdrav svima :)..nasao sam vas preko googla :) kad sam trazio kako se sadi nikako ja i drugovi da uspemo da posadimo al polako.. nadam se da cu dobiti sve potrebne informacije ovde :) ne verujem da cu bas da podelim neke sa vama posto sam nov u ovome , meni se bas svideo nacin na koji se mora uzgajati mnogo je po meni zahtevan nisam verovao da je tako.. cujemo se jos
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
napisi na google vutra, pod 3 ili 4 googlov "post" xD bi ti trebalo izbacit stranicu vutra.org, ne forum nego bas stranicu, i tamo imas sve sto ti je potrebno i ljepo je poslozeno i sve taman za pocetnike i ono tocno sta je potrebno da znas. i molio bi nekog od glavnih da ubaci link jer ni ja sam ga nemam nego moram upisivat na google stalno xD neznam kako ali ako napisem u url vutra.org otvara mi automatski forum, a kada sam na toj vutra.org stranici pise da je adresa samo vutra.org, nije mi jasno uopce ali svejedno molim za link da imam :) i da pomogne markicu ^^

peace out!
 
23.12.2011
5
12
3
29
Hvala druze.. pa kucam ali mi uvek otvori forum :D al nema veze valda kad neko bude slobodan ce ubaciti ako nista trudicu se da nadjem sam :D
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
DJFlyHigh je napisao(la):
napisi na google vutra, pod 3 ili 4 googlov "post" xD bi ti trebalo izbacit stranicu vutra.org, ne forum nego bas stranicu, i tamo imas sve sto ti je potrebno i ljepo je poslozeno i sve taman za pocetnike i ono tocno sta je potrebno da znas. i molio bi nekog od glavnih da ubaci link jer ni ja sam ga nemam nego moram upisivat na google stalno xD neznam kako ali ako napisem u url vutra.org otvara mi automatski forum, a kada sam na toj vutra.org stranici pise da je adresa samo vutra.org, nije mi jasno uopce ali svejedno molim za link da imam :) i da pomogne markicu ^^

peace out!

A da klikneš na HOME :icon_lol:
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
izvinjavam se unaprijed sta idem offtopic ali mislim da je dobro za pocetnike taj sadrzaj jer ima malo i ljepo napisano sve :D
ovaj je link ali nemogu nac nigdje na forumu, pa mozda da istaknete nekako sa nekom temom ili nesto neznam xD http://vutra.org/unutrasnje-uzgajanje.php

http://vutra.org/unutrasnje-uzgajanje.php

i da kopirao sam post iz druge teme jer sam krivo postao u prvo slucaju, nadam se da se nitko ne ljuti ako i ovdje postam :)
peace