Pozdrav dragi ljudi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Želim čitati o CBD poduzetništvu

  • Da, bilo bi cool

    Votes: 9 81,8%
  • Da, želim i aktivno sudjelovati sugestijama

    Votes: 2 18,2%
  • Ne

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    11

Tvrle

Aktivan Član
16.07.2019
70
588
83
www.hemps.garden
Pozdrav svima :),

Za Vutru znam jako dugo, od 2007. Godine.

Prije nego krenem u novi topic, interesira me ima li zainteresiranih za temu. Krećemo u smjeru otvaranja dućana, kako webshopa tako i specijaliziranog fizičkog stora namjenjenog prodaji CBD ulja i drugih proizvoda.

Nekako bi volio uključiti zajednicu u priču s obzirom da je nama (meni i obitelji) ovo velika stvar i pouzdam se u mišljenje i feedback članova. Do sada su mi uvijek pomogli, tako se nadam i u ovome.

Kreirao bi Dnevnik Hemp poduzetnika. Iako je naziv na prvu kapitalističke prirode, to mu nije namjera. Naime, dugoročni poslovni plan i priča je veća od samog dućana i vjerujem da će ju biti zanimljivo popratiti.

U dnevnik bi stavljao sve nedaće i slično, tj. utabao bi put za sve druge koji se odluče na isti korak. To uključuje i prepiske s oba ministarstva (zdravlja i poljoprivrede) s ciljem pojašnjenja zakona i slično.

Zajednicu bi čak volio uključiti i u pojedine biznis odluke kroz poolove.

Za uzvrat, dobiveni feedback, savjete članova i slično, želim omogućiti svim članovima popust u trgovini uskoro kada ideja bude realizirana.

Što mislite o ideji i što admini misle o ideji? Imate li kakve sugestije i imam li zeleno svijetlo za pokrenuti ovakav topic?

Srdačan pozdrav i čitamo se
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
dobrodosao ti nama, mogao si i ranije :)
sto se mene tice, dnevnik moze, al da se pridrzavas ove tacke pravilnika
11. Reklamiranje je zabranjeno
Forum nije mesto za besplatno reklamiranje Vašeg posla, ličnih servisa, sajta, firme, ili bilo čega što moderatori ocene kao očiglednu zloupotrebu foruma za besplatno oglašavanje...
kad pokrenes firmu i "stanes" na noge, mogli bi kroz sponzorstvo konkretnije da saradjujemo, do tada mozemo samo da pratimo sta se desava u svetu preduzetnistva. poz