Pozdrav Drugovi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

psycho.ludjak

Aktivan Član
08.10.2006
66
2
0
32
Naime dogodilo se to da sam prestao dimit, vise mi pun ***** skrivanja,nitko nema u zadnje vrijeme nista... a i zbog staraca i zbog usranih testova.. jednostavno mi je dopizdilo pusit i onda 2 tjedna pit vode ko budala,trcat da mi se to sto brze ocisti prije negoli mi starci daju test...
strpljiv sam covjek pa cu cekat,dok ovo sve ne prodje.. kad budem imo svoj stan,svoju placu..onda cu opet malo po malo ;)
sada jednostavno ne mogu.
Malo cu se i maknut sa foruma,jer glupo mi je isto svaki put kad stari ode na komp mene fata strah oce li vidit forums.vutra.org

posjetit cu vas ponekad.. prejebena ste ekipa i vjerujem da cete uspjet nesto napravit.mozda ne sad ,mozda ne za 5 godina..ali ocete!

Volim Vas sve! :D
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Eeee, Sajkou Luđače...poštujem tvoju odluku jer vjerujem da želiš najbolje sebi i svojoj obitelji. Sretno ti bilo! :costumed-smiley-027
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Psycho pozdrav, dobra odluka, strpi se fino par godina, pa kad budes svoj covjek, radi sto te volja. Imaj pameti i srece, voli te vutra.org :)
 
15.06.2007
20
0
0
43
ajde ljudi pokažite čovjeku da smo uz njega.....pozdravite ga bar..........pa pozdrav ludjače..........nikad zbogom, samo doviđenja, domotanja, dorolanja, dookretanja, dofrkanja.....
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Jel baš moram pisati post da bi se znalo da ja nekog podržavam??ccc
Njegova odluka, njeov izbor jer on najbolje zna što je najvažnije za njega! Naravno da to podupirem:icon_lol:...i bez riječi i dosadnog tipkanja:sun2:

Pazi nase sinko...i navrati ponekad!:icon_mrgreen:

PEACE!:maryjane:
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
I ja nisam dimio već nešto što valja 100 godina pa tak da sad više nikad si ne sređujem jer je sve smeće i nedimim uopće čekam bolja vremena
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
dobro saman kaze sto ces dimit da se gusis...ako nema neke kvalitete bolje ni nedimit uopce a ne neko smece...kojega u zadnje vrijeme jedino i ima..
bolji dani sa boljom vutrom(daj boze i legalnom).-..:)
 
31.07.2007
22
1
0
35
Sretno buraz ... i vrati se ubrzo .-) a sto se tice legalizacije trebali bi uvesti rezim kao u Holandiji ... svakih 200 - 300 metara Coffee shop pa se namiris :) i nema rata hehehe sto se u 60-tim nije ratovalo ??? svi se gandzirali i sve je bilo na bazi "Zivio brate ... PEACE " al ne vlada treba ljude pune mrznje da im hladno uvali j****o oruzje pa da se braca medjusobno poubijaju ... al necemo sad o tome ... moje je misljenje da je ovaj zakon protiv vutre potpuno nepotreban ... pozzzz ... toliko od mene
 

Makaveli OS Jug 2

Aktivan Član
29.06.2007
146
18
0
36
potpuno se slazem s tobom da je taj zakon nepotreban...
koliko ljudi je umrlo od predoziranja tabletama i takvim govnima, zavrsilo u bolinici u alkoholnojk komi i takve gluposti...a nikada nije zabiljezeno da se od trave neko ni otrovao a ne umro ili tako nesta...ali kak to nasim vladama objasnit ??