pozdrav ekipa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.220
1.098
Trøndelag
Pozdrav svima,imam 26 godina i iz HR sam,za forum sam saznao tako sto sam trazio opremu na google (tipa grow box,hps) i izbacio mi je vas :sun2:
Do sad vas pratim sigurno 5-6 mjeseci i u tome vremenu sam skoro pa cijeli forum procitao :) i tek se sad odlucio registrirati.U planu imam vanjski grow i njih
sam danas stavio u posude(biti ce na prozoru i balkonu preko dana dok ne budu isle van),te nabavka opreme za indoor. Box cu raditi sam,neke dijelove cak i imam,a ostalo cu kupiti.
Eto toliko od mene za sad,nadam se ugodnom druzenju.:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.315
27.220
1.098
Trøndelag
hvala svima,za pocetak ce ici out posto mi je ovo prvi grow i idem na ono sta bude,bude,mada cu dati sve od sebe da bude kako treba :), a na jesen ili krajem ljeta planiram indoor,dok sredim opremu koja mi treba. moram reci da je ovo jedan od detaljnijih foruma koje sam posjecivao,toliko toga je objasnjeno i napisano da trenutno nemam nikakvog pitanja dok ne krene grow,a onda cu otvoriti dnevnik.
 

mr.mrkvan

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
29.02.2012
51
86
18
dobro jutro svim ljubiteljima vutre,evo nakon što sam svoju dragu uspio nagovorit da i ja otvorim svoj profil(nas je dvoje,a škatula jedna:icon_lol:)
uz njezin blagoslov ajde da vam se predstavim,my name is mr.mrkvan & im so funky;)

eto toliko za sada,ma pijem kafu,tek sam se ustao iz kreveta,a mrkva navalila da joj prepustim komp.

:vb_wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo