Pozdrav iz Beograda

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.04.2009
2
0
0
42
Pozdrav svima!
Travu ne pusim vec godinu dana i ako sam ljubitelj iste...cekam neku lepu priliku da ponovo zapalim joint.
Od svoje 18 do 23 sam se napusavao kao loodak...najmanje 2 sprave dnevno a znalo se popusiti i mnooogo vise...onda sam redukovao pusenje trave a moze se reci da sam onda i prestao sa pusenjem iste,zadnji put zapalio pre godinu dana.
Ali posto mi trava mnogo nedostaje cekam neku spec.priliku da ponovo zapalim buksnu i verujem da cu se bar jednom-dvaput mesecno onako fino i opustajuce napusavati sa ekipom a mozda i sam...izvinite na dugackom postu...Drago mi je da sam ovde sa vama!

Nasao sam vas preko googla...
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Dobro nam dosao :sun2: Uzivaj druzeci se sa Vutra rajom :icon_lol: a ako trazis povod da zapalis ponovo, zapali 9. Maja u znak podrske raji koja ce se tog dana skupiti u Zagrebu, ako im se vec ne mozes pridruziti
 
30.05.2009
2
0
0
33
Wayat Erp, brate svaka chast!!! Hahaha.... Ljudi ja ne pushim vec 3 i po godine a tako bi se sad gruno, jeboteeeee.... Niko mi ne veruje da ne pushim vutru jer nosim dredlokse, sad taman kad su svi kontali (pogotovo rodbina) da sam "zlatan decko" i to, meni se tako pushi.... Koji qrac?