pozdrav iz beograda :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dzica_man

Banned
Banovan
16.08.2009
8
0
0
32
pozdrav svima !!! u pocetku moram da kazem da mi je bash drago sto sam nasao ovaj forum i drago mi je sto cu sada upoznati sve vishe i vishe ljudi koji vole duvati travu :)
nashao sam vas preko googla tako sto sam ukucao " koje su posledice marihuane " ( inace bio sam se smorio , pa reko da vidim sta se desava kad se naduvam :))) ) i tako evo me sad ovde :)
prvih 2-3 puta kad sam pusio travu , NISAM ZNAO DA JE TO BILA TRAVA :)
inace evo , sad ce 2 i po godine kako se zanimam travom . travu pushim zato sto me opusta , prija mi , i uvek imam inspiracuju za stvari koje radim .

bavim se muzikom , repujem , pisem textove ( i tu trava zna dosta da pomogne :)) )
po prirodi sam budala , tako da kad nesto lupim nemojte da se cudite :)

to je nesto ukratko o meni , ako nesto nekog zanima neka slobodno pita ;)))
uzivajte...!
PEACE AND RESPECT :smoke18:
 
06.08.2009
5
0
0
36
pozdrav svima imam jedno pitanje!imam biljku vani posadenu narasla mi je blizu 4 metra i zanima me koliko ce biti na njoj!!star je oko 4 mj.
 
06.08.2009
5
0
0
36
mi smo raperi iz sl.broda...mi isto volimo pusit drogu,ali za skladanje nam treba MALO SVEGA,pozdrav iz slavonskog broda
 

dzica_man

Banned
Banovan
16.08.2009
8
0
0
32
Hybrid je napisao(la):
pozdrav svima imam jedno pitanje!imam biljku vani posadenu narasla mi je blizu 4 metra i zanima me koliko ce biti na njoj!!star je oko 4 mj.

Brate , ja ne znam , il si mnogo naduvan pa si promasio temu ili si dovoljno lud da omasis temu ???