Pozdrav iz Dalmacije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
767
5.414
233
Dalmacija
Evo da se i ja predstavim. Iz okolice Splita sam, tocnije s jednog obliznjeg otoka. Neka vas ne zavara datum registracije jer sam evo tek polako krenuo bit aktivan nakon 10+godina sto imam account. Nisam ni znao nego neki dan krenem s registracijom kad ono moj mail se vec koristi i evo posadio sam par automata indoor, pokrenuo dnevnik procitao nelos dio foruma a citam i dalje jer sam cesto u putu poslom pa imam dosta vremena dok vozi trajekt. (2ipo sata u jednom smjeru )
Nisam sadio godinama ali imam neko osnovno znanje pa sam se odvazio krenut bez mentora samo s otvorenim dnevnikom. Racunam da ce mi komentari kolega usera u dnevniku bit dovoljni da skuzim u cemu je problem. Eto..36g, ozenjen, imam sincica malog, i vec mi je puna kapa one smrdljive crne albanke. Osim kad dodje ona svjetlo zelena ona je mmm ☺️☺️ I eto to je to, pozdrav svima i tipkamo se
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Dobro ti nama dosao. Samo pomalo i pamet u glavu. Takodjer, neznam ni jedan otok osim Hvara gdje se ide preko 2 sata od Splita. :D Ajd reci cemo onda da nije Hvar :D U svakom slucaju dva puta promuckaj pa onda pitaj :D Sretno ti zelim svakako i u citanju i u uzgoju. Imas odredjene sorte vec?
 

Cyric

~ Pa ćemo vidit
Poznanik Foruma
01.03.2009
767
5.414
233
Dalmacija
Ja mislim da se do Hvara ide oko dva sata, malo manje ako se ne varam hehe a Vis je negdje oko tri sata ja mislim..a tko ce ga znat sad… znaci moga bit Hvar a moga bi bit i Vis ccc
Kad kazes “imas odredjene sorte vec” mislis dal sadim atm? Da, imam par biljcica u boksu, jedan purple skuknk auto i critical kush auto. I eto polako i pametno pa cemo vidit sta ce ispast.
u svakom slucaju tu sam da ostanem jer namjeravam si sadit svoju vutru, dosta mi je vise davanja para na svakakvo smece. Vidim da je forum pun pogodak a i citam dosta koliko mogu razne teme. Lajkam sta procitam da znam di sam hehe.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo and Bizzzo