Pozdrav iz Hrvatske

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
20.07.2021
9
31
13
39
Veliki pozdrav iz Hrvatske.

Znam za Vas jos od prije valjda 15tak godina ali nikad se nisam registrirao. Jbga onda sam imao druge prioritete..Sad su se mnoge stvari u mome zivotu promijenile pa sam se sjetio ovoga foruma i odlucio registrirat.

Jako sam sretan da postoji ovakvo mjesto gdje cu se druziti sa nadam se ljudima otvorenog uma.

Sta rec o sebi..evo priblizavam se 40toj godini (nadam se da ovdje ima malo i starije ekipe) i povratnik sam u ovaj divan svijet zelenila :) prilicno sam otvoren i iskreno se nadam da cu moci ovdje biti nesputan i dijeliti svoje misli i osjecaje. Prilicno sam izravan a kad se radi o seksu koji je bar za mene jako povezan sa zelenilom i prilicno perverzan haha. Budem svasta pisao..naravno pravila sam vec procitao i trudit cu se da ih postujem naravno.

Sto se tice mene i zelenjave..e tu sad imam jedan problemcic pa sam mislio otvoriti jednu temu gdje cu sve detaljno opisati. Moju proslost sa tom divnom biljkom ali i sadasanjost.

Bit ce to jedna jakooo duga tema hehe jer ja jednostavno ne znam drugacije..prilicno sam opsiran pa eto nadam se da to nece biti problem.

Planiram otvorit temu u ovom prvom forumu gdje se vidim svasta pise. Nadam se da je to primjereno mjesto.

Eto za sad toliko. Kako vrijeme bude prolazilo tako cemo se i vise upoznavat a ja cu pokusat koliko mi vrijeme dopusti da se sto detaljnije upoznam sa forumom.

Inace jos da samo dodam..jucer sam Vas malo citao i shvatio da me vrijeme pregazilo haha. Ima toliko izraza za koje nemam pojma sta znace haha. Ja sam ipak iz vremena kad si za 50 Kn (oko 750 Dinđi) mogao dobiti i do 5, 6 frula a sad je sve vidim drugacije.

Uglavnim citamo se u mojoj prvoj temi..
 
02.03.2021
73
104
33
Kad si vec kod perverzija, ptobaj trainwreck, sunce ti jebem.. Jednostavno izbrise sve zadrske al sve...
A sto se tice starije ekipe.. Nisam ovdje dugo al Imam osjecaj da ovdje prevladava ekipa iznad 30..
A i nekom logikom to je i normalno,
Znaju sto hoce, ne mozes ih zajebavat, i jednostavno nisu djeca
 
20.07.2021
9
31
13
39
Eh sad..nemam ja kako to probati. Nakon 11 godina nepusenja i promjene sredine sve sto mi je dostupno je preko poznanika. Mislim da je skunk u pitanju..doslovno me izbio iz cipela
 

Tommy Chong

Aktivan Član
13.07.2012
489
3.195
143
30
Jamaica
Samo nek nije buđavka šiptaruša,nek je svjetla odma skankulja hahhah,skunk kad sam dimio to me je toliko izulo,bilo svjetsko prvenstvo u brazilu,utakmicu nisam odgledo ni 10 minuta toliko me je izvalio neka mizerna količina,i jako prepoznatljiv šmek ima skunk,ko ga je probo prije,znat će ponovo kad naleti na njeg definitivno........peace
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Return and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Ma da, ali ima pravo dzidzo iako svaki strain ima svoj neki specifičan miris, u pitanju su nijanse i to je vrlo teško razlikovat, a miris dobre vutre dakako svi prepoznajemo.:D Danas je još teže razlikovat, toliko hybrida da te zaboli glava...to sam vrag zna više ko je koga::sex:: smiley9934. Npr. dobro poznati Skunk #1 je križan sa raznim sortama i postoji puno strainova koji u svom genetskom kodu imaju taj famozni Skunk #1 :D, kao i Girl Scout Cookies...tog nema gdje nema, u raznim kombinacijama:D.