pozdrav iz makedonije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2009
17
0
0
37
pozdrav za svih ljubitelja slatkog zelenog cveta:)
imam 22 godine student sam na fakultetu za detektive i bezbjednost u skoplju ali sam trenutno u sarajevu pa sam dozno za ovaj sajt od rodzaka.
svaka cast na ovakvoj ideji svako moze nauciti nesto novo.
pozz.
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
dr geenthumb je napisao(la):
pa sigurno 80%od studenata na mom faxu pusi travu ili koristi neke druge rekreacione droge.
bice to jedna dobra generacija pandura:)
Ako se ne zajebavaš, šta će biti kada bude došao na red da privodite lokalne duvače, a u ekipi su strejt panduri ? Bilo bi lepo da su svi opušteni, i da gledaju kroz prste.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
samo vi završite fax, pa da vas držimo u šaci:D il vi nas:D

šalim se, dobro došo amigo:) nadam se samo da znaš mane svog budućeg posla, ipak je to pogubno po duševno i društveno stanje:) :p al ajde, bolje nego cipelić:)
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
OOOOOO Komšija!
Evo,fali nama samo slovenac i ostvarit ćemo maštu Druga Tita o Balkanskoj Federaciji :D
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
He Marinkis jedan od prvih članova je slovenac, Slo-era, jedino sad ga rijetko više ima

A drugar policijski pozdrav, nadam se da ćeš moć držat savjest na mjestu.
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
I meni je bio čudno, kako slovenac, a ne pravi griješke tipične za slovence koji pričaju hrvatski/srpski...jbg nema BDUF...

p.s. Balcane, druže, da li mogu pitati što znači ERA? Kao filolog to mi je sad postalo jako zanimljivo.
 
02.04.2009
17
0
0
37
Džidžadžojac je napisao(la):
Ako se ne zajebavaš, šta će biti kada bude došao na red da privodite lokalne duvače, a u ekipi su strejt panduri ? Bilo bi lepo da su svi opušteni, i da gledaju kroz prste.

imao sam ja takav slucaj, sjedeli smo na parking dosli su panduri priso mi je mladzi pandur koga sam gledao na zurke ali sa jos dvojicom starijih inspectora lik me je sklonio nastranu i rekao mi kao ako mu dam dzoint da nas nece pretresati i da ce nas pustiti.
jebiga sumljivo je bilo ali mi smo imali mozda nekih 7 ili 8 jointa pa sam rizikovo dao sam mu lik je smoto pred inspektorima zahvalio se i uso u kola a dvojica ispektora nam je odrzala govor kako je losa trava i kako nebi trebali pusiti i tako te gluposti i pustili su nas ostali smo svi zbunjeni jer inace ako te uhvate sa barem jednim jointom prvo te prebiju pa te odvedu 24 sata u stanicu i onda platis kaznu od 800eura.

jebi ga i ja sam psovo pandure citav zivot ali onda sam skonto sta je bolje od uspjesnog dilera a to je pandur koji dila:)