Pozdrav iz slavonije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.04.2008
11
0
0
35
pozdrav iz slavonije. inaće sam napola židov, napola nijemac a po vjeroispovjesti sam katolik. još se nisam napušio ali sam pušio travu pa sam se zainteresiro.

slušam rap, volim nogomet a navijam za Juventus. najdraži igrači su mi Del Piero i Giovinco. od rapa najviše volim 2Paca, Alkaholikse, Immortal Techniquea i NWA.
pokaušao sam i da pravim beatove ali sam shvatio da to ne zvuči kao nešto moderno već kao old school cooliov beat pa sam odustao.

za stranicu sam saznao prije oko godinu i pol od prijatelja koji je pretjerano slušao cypress hill i NWA pa se počeo zanimati za travu, čak je i nabavio sjemenke ali je bio pre lijen tak da ih nikada nije zasadio. a i bolje da nije jer smo mu svi tvrdili da je mjesto prejavno za to ali on je budala tvrdio suprotno. inače on nikada nije došao u kontakt sa dragom nam biljkom:sun2:
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
DOMACA ZADACA- nabavit marihuanu i napusit se..

i obavezno javiti kak je bilo! (mozda dobijes inspiraciju za repanje)
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Dobro si nam došao :)
Samo čuvaj se! Ovaj forum uzrokuje ovisnost! Nisam imao net 5 dana pa vidi me sad- pišem ovo u 04:13 ujutro!
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
chupo je napisao(la):
DOMACA ZADACA- nabavit marihuanu i napusit se..

i obavezno javiti kak je bilo! (mozda dobijes inspiraciju za repanje)

Mani se ovakvih savjeta!
Mi nismo tu da ljude potičemo na konzumaciju bilo čega.
Tu smo da informiramo i prezentiramo realne činjenice, a na temelju istih pojedinac odlučuje SAM, što će i kako će, te da li će uopće.
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
sorry jbg... daj mi samo objasni dokle se smije ic sa savjetima?

ima tema- kako najbolje iskoristit joint. i prepuna je savjeta kako se sto bolje napusit od jointa..

i ja mislim da ce on bez obzira na taj moj savjet ipak odlucit sam...

ma ustvari kuzim sta sam zeznuo, nece se ponovit