Pozdrav iz Slavonije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2011
2
0
0
31
Pozdrav svim clanovima foruma! Zovem se Željko, imam 19 godina, dolazim iz jednog malog mjesta u Slavoniji. Vec duze vrijeme pratim forum i napokon sam se odlucio registrirati. :icon_lol: Planiram nabavit neki manji box da mogu zasadit nesto za svoje potrebe, cisto iz razloga sto su se pocela prodavati sve veca sranja, a i cijene su boli glava. Eto to bi bilo to od mene, pozdrav :vb_wave:
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
signs046.gif
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Pozdrav kolega slavonac... :signs046:

I jedan dobronamjeran savjet...mozda nije najpozeljnije napisati svoje ime ovdje... =)
 
10.03.2012
5
0
0
46
Pozdrav,
ovo mi je treći acc, prva dva su bili sioux i nenash. Izgubio sam maderfakin lozinke a kada sam ih pokušao povratiti nisam dobio mejlove sa uputstvima ili linkovima. Juče sam ovo napisao u temi " Ne možete se registrovati..." ali niko nije reagovao.
Zašto se javljam ovdje?
Alika, nemoj me pogrešno shvatiti, ovo nije na tvoj račun.
Naime, gdje ste sada dežurni dodjeljivači kartona da joj date infraction za dizanje starih tema i da joj natrljate nos?
Da joj kažete da je zadnji put bio aktivan prije tri mjeseca...
Malo teže se izgleda odlučite objašnjavati gazdinoj " ženi".
Nema čak ni vonabi modova i prijatelja foruma. To su " viđeniji" članovi foruma koji u periodu pred promociju imaju 224 posta dnevno i o svemu imaju stav i mišljenje.
Nervira me jer bi ovo trebao biti slobodouman forum a ne mjesto za licemjerje i poltronstvo.
Znam da nije primjereno mjesto a i tema za prvi post ali cane corso je u pravu oko mnogo stvari...
EDIT: Može li mi iko pomoći da vratim stari nik pa da vidim i taj famozni čet, jer zaista ne volim pisati bezveze tipa- do jaja stari, biće masni' hedova?
Hvala
 
10.03.2012
5
0
0
46
Ako se niko nije našao uvrijeđen zbog malicioznog gornjeg posta, može li mi bar neko pomoći da vratim stari nalog u upotrebu?Hvala
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mogao si da vidis da je temu "oziveo" Bizzarius, a ne Alika koja je njegov odgovor verovatno samo primetila pod opcijom Novi Postovi... u svakom slucaju ja za to nemam ovlascenja, moras kontaktirati iskljucivo administratore za tako nesto
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
niknik je napisao(la):
Da joj kažete da je zadnji put bio aktivan prije tri mjeseca...
Malo teže se izgleda odlučite objašnjavati gazdinoj " ženi".


Ja sam se uvredio. Medjutim moj polozaj mi ne dozvoljava da se raspravljam niti prozivam nazad. Jer trebalo bi da je svaka prozivka na ovom forumu zabranjena. Jer krug se u suprotnom nikad ne zatvori. Nebitno da li si mene uvredio ili "gazdinu curu" ili nekog desetog clana.

Ako zasluzuje infraction ok dobice nije bitno od koga. Bitno je da drzimo do nekog nacina ponasanja. I to bas si aliku napao a ona je najveci protivnik nasih pravila. Medjutim i ona je novi clan i ne shvata zasto je sve tako jeste. 12 godina postojanja i na neki nacin pokusavamo da obavljamo poslove foruma i nasih privatnih zivota. Zato postoje pravila jer lakse nam je da odrzavamo forum jednim od najboljih u bivsoj Jugi ako ne i najbolji. Svi smo tu volunterski i niko nije prisiljen da postuje pravila. Vrlo je jednostavno iskluciti se i odlogovati u neki drugi svijet.


Ako neko ima problema sa bilo kojim clanom bila moja cura, mrkvicin muz, tropicov decko ili ne znam ko. Sve sto treba je da nama prijavite moderatorima ili adminima. Pa cemo mi nekako vec nesto smislit. Ali u svakom slucaju prepirke prozivke na bilo ciji racun su zabranjene.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Vidjeh kolegu slavonca pa reko da pozdravim. Kontam da nije greda ozivljavat ove teme, odnosno nema neke muke oko toga ako se ozivi :)
Pozdrav jos jednom!
 
10.03.2012
5
0
0
46
Vutragenjo je napisao(la):
Ja sam se uvredio. Medjutim moj polozaj mi ne dozvoljava da se raspravljam niti prozivam nazad. Jer trebalo bi da je svaka prozivka na ovom forumu zabranjena. Jer krug se u suprotnom nikad ne zatvori. Nebitno da li si mene uvredio ili "gazdinu curu" ili nekog desetog clana.

Ako zasluzuje infraction ok dobice nije bitno od koga. Bitno je da drzimo do nekog nacina ponasanja. I to bas si aliku napao a ona je najveci protivnik nasih pravila. Medjutim i ona je novi clan i ne shvata zasto je sve tako jeste. 12 godina postojanja i na neki nacin pokusavamo da obavljamo poslove foruma i nasih privatnih zivota. Zato postoje pravila jer lakse nam je da odrzavamo forum jednim od najboljih u bivsoj Jugi ako ne i najbolji. Svi smo tu volunterski i niko nije prisiljen da postuje pravila. Vrlo je jednostavno iskluciti se i odlogovati u neki drugi svijet.


Ako neko ima problema sa bilo kojim clanom bila moja cura, mrkvicin muz, tropicov decko ili ne znam ko. Sve sto treba je da nama prijavite moderatorima ili adminima. Pa cemo mi nekako vec nesto smislit. Ali u svakom slucaju prepirke prozivke na bilo ciji racun su zabranjene.

Vidiš kako sad ti izvlačiš iz konteksta. Napisao sam da ne shvati pogrešno i da nije na njen račun. Nema veze, uživajte...
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Vutragenjo je napisao(la):
mrkvicin muz, tropicov decko ili ne znam ko.
:icon_lol:

p.s. naravno da su cure na forumu u malo povlaštenijem položaju, bar što se tiče mene.
Ali nisu niti one imune na sve =) Proof: već sam jednu banao :vb_kez:
 
13.09.2005
58
2
0
Pa da i ja malo našaram ovaj zidić i sve redom vas pozdravim , kao i da pošaljem poseban pozdrav za PowerSeed-a i Bizzarius-a kao najaktivnije na ovom najboljem i najjačem forumu ex yu prostora. Inače vas pratim nekoliko godina ali sam se tek sad registrovao pošto planiram jedan indoor, fali jos nešto sitne opreme pa na posao... vozdra ekipa i sretno
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
hvala druze, i dobrodosao, mada smo preko postova vec komunicirali ;) neg' jesi ti iz slavonije kada si se ovde prijavio, tema je pozdrav iz slavonije ;)