Pozdrav iz Srbije

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.09.2011
33
2
8
47
Caos,
naleteo sam na ovaj sajt pre nekog vremena ali tek sad sam se regovao posto sam cudnim sticajem okolnosti dosao do biljki koje su rasle outdoor pa pokusavam da nadjem info sta sad raditi :)
inace hobby konzument, s vremena na vreme u zavisnosti od raspolozenja ;)
Jedan deo cu staviti da se klasicno susi a drugi deo vodeno :)
Pozz
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Jel si to ukrao nekom biljke ?????? Ako jesi onda baš nećeš biti omiljen na ovom forumu . Možeš odmah sam sebe banirati ili izbrisati .
 
16.09.2011
33
2
8
47
Biljke su bile direktno pored puta ali bukvalno ako stanes i otvoris prozor na autu mozes da ih dohvatis, i u sred cvetanja i na sebi imale znake cerupanja, nema sanse da ono neko namerno uzgaja ili ako ih je i neko namerno zasadio taj ih iz nekog razloga ne posecuje vise, posto od 4 biljke samo 1 je normalna, 2 su na sebi imala bube i cudne tufne po svim listovima, sto mi nije delovalo dobro, jedna se osusila skroz sa svim hedovima na sebi(zenka), i ostala je ova jedna sa koje sam ubrao par grana.

I da posto su pored samog puta, toliko su prasnjave i pune prljavstine da nakon sto sam stigao kuci sam morao da ih operem prvo u kadi i izaslo je brdo prasine i kojekakve prljavstine....

I nisam cele biljke uzeo nego par grana koje sam lepo odsekao nozem da bi napravio sto manju stetu....
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
meni lici da si pokupio neku samoniklu industrijalku, slaba vajda onda od toga, al' probaj pa javi (mada, takvog smeca ovde gde sam ja ima da nakupis u prikolicu, niko ozbiljan to ni ne gleda)
 
16.09.2011
33
2
8
47
Hvala na dobrodoslici,
videcu pa javljam rezultate, mada brzim susenjem u rerni i probom sam dosao do zakljucka da je za sada malo slabija nego ono sto sam do sada uzimao, ali moze biti i da je do brzog susenja, ima interesantan miris u svakom slucaju koji ne mogu bas da definisem....

p.s.
ne bih se ja ni zezao previse sa svime ovim da u Bg-u trenutno ne vlada neka opsta nestasica, 2 lika od kojih sam do sada uzimao su prestali da se javljaju na mob, a druga 2 nemaju i ne znaju kada ce biti, pa sam prinudjen da se snadjem ovako :)
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Po meni nisi to trebao dirat , nije tvoje i nemaš opravdanja .

PowerSeed je napisao(la):
meni lici da si pokupio neku samoniklu industrijalku, slaba vajda onda od toga, al' probaj pa javi (mada, takvog smeca ovde gde sam ja ima da nakupis u prikolicu, niko ozbiljan to ni ne gleda)
Valjda je netko čistio gajbu od kanarinca pa prosuo sjemenke , a može bit da je netko posadio na takvom njestu , jer tko bi se nadao nečem na prometnici .
 
16.09.2011
33
2
8
47
OK slazem se da mozda nisam trebao da diram, i da najverovatnije nemam opravdanja,
ali reci iskreno da li bi na takvom mestu kad bi prolazio i primetio, te nakon sto vidis da propada ostavio sve tako i nastavio dalje....
Ja necu da lazem, bilo je previse interesantno i uzbudljivo da bi ostavio tek tako, a da ne pricam sto mi je zao bilo sto se cela jedna osusila sa sve plodovima
 

derataur

Aktivan Član
02.03.2011
289
25
18
106
crookrutni je napisao(la):
Po meni nisi to trebao dirat , nije tvoje i nemaš opravdanja .

Valjda je netko čistio gajbu od kanarinca pa prosuo sjemenke , a može bit da je netko posadio na takvom njestu , jer tko bi se nadao nečem na prometnici .

nisam adekvatan da pametujem al nemoj osudjivat decka,90%ljudi bi napravilo isto(pa i ja)...da je netko to htio uzgojit i ubrat plodove sigurno nebi stavio uz cestu(prasina,prometnost,riskantno) :thumbsdown: tako da je vjerojatno i spasio situaciju time sto ih je udomio!

crookrutni,ti i ja mozemo samo bit ljubomorni sto su u hr male sanse da naletimo na nesto slicno :thumb:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ok video, bar si skinuo sumnju da si nekom "skinuo" grow, i ne sadi slucajno nesto sto valja u blizini jer ti je to podrucje kontaminirano industrijalkom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
derataur je napisao(la):
...i kakvo je za pusit?meni to uopce tak lose ne izgleda?

my babylon friend, svaka konoplja izgleda kao konoplja, i moze da ne izgleda lose a da je cist drek, budi siguran da industrijalke ima koliko hoces, al' tu nema adekvatne "hemije", dzaba prica.... sem ako si se specijalizovao za proizvodnju uzadi...
 
16.09.2011
33
2
8
47
pre par nedelja kada sam prvi put naleteo na to, sam ubrao 3 grane sa razlicitih stabljiki,

2 nisu nizasta, odnosno od cele buksne imas osecaj smirenosti, posle 2 se smirenost pojaca i dobijes blagu glad i zedj, onako znaci mirno dejstvo
. Jedino sto jos nije curing prosla pa je jaka na pluca

3 koja je po izgledu najvise obecavala nisam probao jer sam je pre 2 dana prebacio u water curing,

Znaci snaga je dim-dva normalne buksne ;)
 
31.10.2011
31
1
0
31
brate vidim da si iz bg-a imam isti problem sa dobavljacima al naso sam nesto ako bi cenjen modernator ili admin mogo da mi otpusti privatne poruke rado bih kontaktirao momka da napravimo neki smoking session ;)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
imas pred ban i jos ne kontas da forum nije mesto za pricu o dobavljacima? no comment, a bojim se da ti sledi cis ban a ne otpust