Pozdrav... kratko pitanje...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.07.2010
6
0
0
47
dsc00099py.jpg
Pozdrav... evo malo se zabrinuo, pa da pitam ako je ko imao sl. iskustvo... biljčica mi već dva dana ima spuštene listove... tužno mi izgleda, iako listovi nisu ni žuti niti izgledaju bolesno... forsiram ju dosta na suncu, pa me zanima da joj možda prejako sunce ne smeta?? ili??? može kakav savjet?
dsc00099pd.jpg
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
pa Gonzo...
makni joj tu foliju !!!!
sta ce joj to?!
ko ti je rekao da to stavis...
nema sunca zemlja direkt...
i provjeri prstom zemlju.zabij 1 do 2 cm i vidi jel suha,ako je,legano je zalij,al predvecer ili ujutro
i sve ce bit ok...
jer biljka lijepo izgleda,al si ga usro s ovom folijom :)))
nista strasno uglavnom
pozz i sretno
 

Bjelac

Aktivan Član
13.05.2009
299
49
0
38
kuvana vutra :D

jedino sto ti korijenje nema zraka i zemlja ti se kuha ispod te folije...neznam opce sta ce ti to?

vidi kako je sunce zapeklo u nju :)
 
14.07.2010
6
0
0
47
Tu foliju danas stavio... slušo nekog lika na utubeu... popravila se... unio sam ju u kuću i tutno malo pod ventilator... živnula curica odma :icon_lol:. Malo je sunce jače zapeklo ovih dana, pa ju izgleda skoro spržilo... Hvala, sve će bit 5...
 

trq7

Aktivan Član
18.05.2010
85
3
8
37
super...
mozda je i nisi zaljevao dovoljno,pa je klonula
samo miči tu foliju,zaljevaj je po potrebi
i vrati je na sunce...nikad njoj sunce nije prejako.
sunce joj je sad najpotrebnije....
samo je ne zaljevaj po suncu,nego ujutro il predvecer i kad dodje vrijeme malo ju pognoji i bit ce ok!!
lijepa je biljcica...steta je da je zeznes
 
14.07.2010
6
0
0
47
Vjeruj mi ovoj "maloj" pažnje ne fali... a niti vode :) samo me počelo brinuti to njezino uvijanje listova... no kako sam već rekao u prijašnjem postu, otkako sam je malo stavio pod ventilator da se rashladi... naglo je živnula... btw, ova dosad raste bez ikakvog gnojiva, a zapiknuta u mješanu zemlju (šumski kompost + obična zemlja iz vrta). Kasnije ju malo pothranim NPK-om i sve 5... To je domaća mrcina - nepoderiva
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
GonzoHR je napisao(la):
... slušo nekog lika na utubeu....


Samo da se ja ubacim...."Nemoj nikad gledat te luđake na youtubeu"....oni ce ti svasta rec...A od sad ako ti sta treba mi smo ovdje za tebe....i sta god zapne pitaj ljude sa vutre.org....oni ti znaju najbolje...i sigruno ces dobit najbolje odgovore....heh....PEACE...I SRETNO SA BILJKICOM
 
14.07.2010
6
0
0
47
A čuj, ljudi u panici često pristupaju čudnim pokušajima za spašavanje vrijednih stvari:icon_lol:, ovo s folijom mi zvučalo i logično... samim time što u tom slučaju reflektira svjetlost na donju stranu listova... no kako i dečki kažu, nisam u tom trenutku mislio na zemlju. Šta češ, konj se uspaničario.. :icon_lol:.. hvala na dobrim željama.
http://www.youtube.com/watch?v=OFGgbT_VasI
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nemoj pisati "odgovori s citatom",imaš "odgovori"Nema potrebe citirati post ispred.
Inače,oporavit če se to,sretno:)
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
bok,
samo makni foliju, zalijevaj ju, i nemoraš ju micati malo na sunce, malo na ventilator...
samo ju ostavi na suncu, tamo gdje je uvijek i ona će ti biti zahvalna, ne voli biljka da se stalno prčka po njoj..

uglavnom izgleda obečavajuće, primila se je, pazi ju i mazi i sve bi trebalo bit ok..

sretno!

GonzoHR je napisao(la):
živnula curica odma :icon_lol:

jesi siguran da je curica?