Pozdrav ljudi!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.01.2013
0
1
0
44
Ovo je moj prvi post tu,mada sam član več neko vrijeme zbog paranoje nisam bio previše aktivan tu na forumu! Uglavnom sam tražio stvari koje su me zanimale,i obrazovao se dodatno na ovu temu,makar sam u ovome nekih 15ak godina! Bolje je učiti na tuđim greškama nego na svojim offskroz -_- Inače imam 33 godine,a tek sam prije pola godine kupio svu potrebnu opremu za uzgoj! Uredio sam jednu sobu u kući samo za cvat 3,5 m širine,oko 3 visine,i isto malo preko 3 m dužine! Rasvjeta je 4x 600 HPS crvenog spektra u vertikalu,napravio sam stup posred sobe od cool tuba, i složio police uokolo u obliku slova u! Kroz taj stup nasred sobe provukao sam ventilaciju (TVORNICKI SETUP DOVOLJAN ZA KVADRATURU SOBE) koja vodi u drugu manju prostoriju,i direktno van kroz prozor! Imam dosta poznanika growera pa su mi pomogli da sredim sve po PSu,tako da ne znam ni sve karakteristike tog vent sistema al još sam mlad,naučit ču hehe. Srečom imam pitome susjede i zdravu okolinu pa nema problema! -_- Unutra je več nekih 40ak biljčica,35 stabljika euforije i 4 amnesie u punom cvatu:) Berba bi trebala biti za neka 3,4 tjedna sto se tice euforije,a jos nekih 10 dana do amnesie! Prvi grow je bio čitav iz sjemenki,a sad več imam novu generaciju koju stavljam u cvat čim ovo pokupim... Za sad se patim jer nemam odvojen grow room nego klonove i majke seljakam pomalo sa sunca pa u flower room,al kroz par dana cu nabavit još jednu blue 600tku za 1,5x1,5 vegatacijsku sobicu! Toliko od mene za sad,pustit ču koju sliku uskoro,pozz!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Euphorija odličan izbor, imao sam prošle godine, pravi sativični euphorični high. Što veli Tarzanče ipak je malo puno za osobnu uporabu :icon_cry:
 
27.01.2013
0
1
0
44
ja pušim do 5 chamila na dan kad se ima,a kad je tu ekipa ubije se i puno više.... to ti je 200+ G mjesecno pa i vise samo za dim.... Ne mogu si priuštiti da motam solo ciste,preskupo mi bilo a hocu se ostavit duhana konacno,pa sam moro ovako nesto napravit samo za svoj gušt i potrebe... Poceo sam pusit cigarete sa 14 a vutru sa 15-16,moram se konacno duhana ostavit i prec na solo čistake -_- Planiram raditi kvalitetno ulje i slastice za osobne potrebe pa mi treba malo vise nego inace.... Šta je tu čudno? Bar za ulje nikad dosta topova...