Pozdrav loše mi je

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
ali objasni ti meni kako se nakon jointa piljevine bez mirisa
nemožeš dignut s poda?
pa recimo odradis water curing, sa divnim sensi hedovima, i pusis to
dok imas, i na dnu kese ostane za pljugu dve pilje, odvratno ruzne,
bez iole privlacnog mirisa, a izuje te iz cipela.
isprobano. vise puta.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Prije sam otvorio temu o prskanoj travi i ljepo objasnio zašto se ne prska s odredjenim supstancama.....zašto ne sa LSD, heroinom, kokainom, spidom...... A npr. moglo bi se prskat sa PCP al ce ti rec da je s tim prskano i platit ces 5x više.
 
11.05.2008
3
0
0
41
Naravno kao sto ste i mislili sve me je pustilo posle jednog dana . Druga sam pitao kako je njemu koji to vari svaki dan i on kaze da mu je skroz ok (naravno covek je navikao na takva sranja) . Ovakva prskanja i gluposti treba izbaciti iz samog imena marijuane jer pored toga sto nema pravi rad ima gomilu negativnih nus pojava koje za mene predstavljaju trovanje. Naravno problem u trovajnu je sto ga osetis kada je kasno i tada zapravo osetis samo deo trovanja a samo bog zna sta se desava u tvom organizmu. Evo i juce sam naprimer ceo dan kijao bez ikakvog razloga a i danas mi je nos zacepljen.
Savet za bavljenje botanikom cu ocigledno morati prihvatiti, jer nisam konzument nego povremeni uzivalac pa zato tih par puta kada mi se opusta hocu da se opustim kako treba a ne da se razbolim.:smoke18:
 

ROX

Aktivan Član
21.11.2006
342
18
0
36
DirtyDeeds je napisao(la):
Prije sam otvorio temu o prskanoj travi i ljepo objasnio zašto se ne prska s odredjenim supstancama.....zašto ne sa LSD, heroinom, kokainom, spidom...... A npr. moglo bi se prskat sa PCP al ce ti rec da je s tim prskano i platit ces 5x više.

Zapravo PCP je jedino s cim bi se isplatilo prskat jer su dovoljne stvarno male kolicine pa je dodatni trosak zanemariv, no opet prije bi rekao da ce ti to podvalit neki poznanik iz zajebancije nego diler.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
edit:brus:"Ma sta... brijem da nema spricane trave
al ima onih srtanja sto stavljaju da biljke rastu osamsto puta brze i onda ekipa steroidizira bilje
i onda dobis govna, a gnojiva nisu isprana
i onda si bananko banana isto kao i ta trava
jer,,.. ko bi baco tripove ili sta ja unam kakve droge na to da bi vutru ojaco.. nea logike
pojedu drogu oni sebi :D
BTW
ovo sam bio vec spomeno jednom al da opet citiram needuciranog kompica:
"E, znam ja sta je skank!.. Skank je spricana trava!"
E to je izjava vrijedna samara
__________________"
pod špricanjem ne mislim na one mitove o lsdu itd.
već da pošpricaju biljku s tekućim apaurinima
(mislim da sam to ovdje na sajtu pročitao)
ali ja se ionako ne zamaram previše za skunkom jer mrzim pušit na joint.
jedino ga volim kad napravim tuti fruti :D
dobra travuljga posoljena skankom konzumirana na bong
(točnije s white widow jer je to jedini koji mogu nabavit a da pouzdano znam da je pravi)
ali to je skupo...prvi put kad sam uzeo dim na to sam pao na pod i parao se od smijeha
a inače se rijetko kad smijem na travi :D
frendica mi je valjda jer je iskusnija od mene odmah brižno uzela bong iz ruke
edit:ma koji je ovo ****?!nestaju postovi...evo sad ih je negdje 10manje
ubacio sam citat da se skuži na šta se odnosi i sad opet nema tih 10komentara :D
a ugl htio sam još reć da nikad nisam pomislio da bi to mogla biti kvalitetna piljevina :D...moguće je to što kažeš ali svejedno mislim da je to neko sranje jer mi je imalo potpuno drugačije djelovanje od trave pa čak i onog white widowa kojeg sam probao.