Pozdrav loše mi je

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
11.05.2008
3
0
0
41
Prvo pozdrav svima jermi je ovo prvi post(samo da napomenem pušio sam u periodu od 1995 do 2003 godine i sada se malo sa vremena na vreme opuštam)
Drugo preključe i juče sam nešto pušio i imala je jako težak ukus uteško je padala na pluća, udara jako u glavu a ne opušta kako treba. Nema lepo spuštaanje ili bolje da kažem da me još nije ostavilo na miru ( namerno kažem to jer ovo nije pravi rad) . danas se osećam kao da sam juče bio na teškim drogama začepljen nos,sve me svrbi ne mogu nikako da se koncentrišem... Čovek koji mi je dao kaže da je to skunk ali u moje vreme se to zvalo hemija. Ljudi pitanje šta sam to pušio da znam da sledeći put izbegavam jer mi stvarno ne prija.
:sad2::sad2:Unapred zahvalan
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Danas ne znas sta ces dobit buraz
zato n e kupovat
uzgoji si sam
a dilere u ***** slat
ak ti treba samo za opustanje uzgojis si biljku dve a sam hobi je opsutaajuc jako
tako da si na pravaom mjstu
pisssss
 

ganjaPeople

Aktivan Član
27.03.2008
77
2
0
53
Dobrodošao NS1982!

A ko zna sto dobivaš od tih dilera i ko je sve pišao po tim biljkama, jebeš ga, dogadja se svima da nalete na lošu robu, kao što brus kaže, kreni sam uzgajat, stvarno je opuštajuć hobi, uzgajaš sam sortu koju hoćeš ako se potrudiš nabaviti prave sjemenke i znaš otprilike kakav high ćeš dobiti!

uživaj na forumu, ima stvarno zanimljivih i korisnih stvari...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Moguce da si naletio na prskanu travu, ili neku neku trippy psihodelicnu sativu..
Ali prije bi reko da je rijec o prskanom smecu sta neke zivortinje izbacivaju na trziste i time truju ljude.


Jedini siguran nacin danas da dobijes dobru wutru je da sam uzojis il da ti je veza neki dobar frend pa znas sta kupujes.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
NS1982 je napisao(la):
Prvo pozdrav svima jermi je ovo prvi post(samo da napomenem pušio sam u periodu od 1995 do 2003 godine i sada se malo sa vremena na vreme opuštam)
Drugo preključe i juče sam nešto pušio i imala je jako težak ukus uteško je padala na pluća, udara jako u glavu a ne opušta kako treba. Nema lepo spuštaanje ili bolje da kažem da me još nije ostavilo na miru ( namerno kažem to jer ovo nije pravi rad) . danas se osećam kao da sam juče bio na teškim drogama začepljen nos,sve me svrbi ne mogu nikako da se koncentrišem... Čovek koji mi je dao kaže da je to skunk ali u moje vreme se to zvalo hemija. Ljudi pitanje šta sam to pušio da znam da sledeći put izbegavam jer mi stvarno ne prija.
:sad2::sad2:Unapred zahvalan
valjda je špricana iako ne mora bit...
mislim napušenost je ugodna psihoza...
ti si možda samo iskusio neugodnu stranu
ja sam imao slično iskustvo,a trava je bila ok(mislim nikad mi se tako nešto nije dogodilo od nje)...
probudio sam se ujutro osjećao sam te "svrabove"(a nisam imao kožne bolesti :D...kolko ja znam),
povremeno bi doživio valove topline,nisam se mogao koncentrirat
kad bi mi ljudi bili preblizu osječao bi neugodnu strujicu na koži,dodir mi je jako smetao ,gužve me u potpunosti izbezumile...mislio sam da sam jedan od onih koji su pukli na travi i da ću sad tako sjeban ostat zauvijek ali prošlo me vrlo brzo.
evo ako želiš moj savijet...samo se dobro naspavaj napapaj i nemoj to doživljavat kao nešto strašno ili trajno...brzo će te to proć.ako se prestrašiš toga samo ćeš pogoršat stvar.
ugl mene je tek drugi dan popustilo...a skroz prošlo treći
(iako je moguće da sam se kroz lucidni doveo u red...jer sam ga dobio treći dan.i u njemu se namješto skido si neke pijavice s tijela i pričo s anoreksičnom djevojčicom koja je kasnije ishlapila, :D da razgovor s anoreksičarkom nije pomogao bi popio apaurin ili nešto tako.ne brini proće te kad tad :D
ja sam apstinirao možda par dana dok me nije prošlo a kasnije sam samo počeo s manjom količinom trave pa poveČao postopeno...i nije mi se to ponovilo više.
osim što mi se dogodilo još dva tri puta da se napušen probudim :D)
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Shamane ja bi se osjeco jako utjeseno da mi lik koji u snovima prica sa anoreksicnim djevojcicama kaze kako je sve u redu.
thx thx
:)))

damnit.. samo 2x u zivotu sam uspio ovladat snovima u potpunosti..
daj reci neki trik sta pali.. onako nesto kratko i konkretno (da ne offtopicarimo previse) kako se dovedes u taj mind set prije spavanja? :)
 

bahatee

Aktivan Član
09.10.2007
99
6
0
33
wannabeshaman1 je napisao(la):
valjda je špricana iako ne mora bit...
..mislio sam da sam jedan od onih koji su pukli na travi i da ću sad tako sjeban ostat zauvijek ali prošlo me vrlo brzo

Jao!!! To se meni dogodilo prije 2-3 mjeseca. Bila mi je užasno muka, imala sam osjećaj da ću povratit. i stvarno sam kontala da me puko krivi film i da sam poludila. Nisam mogla zaspat, nikako.I uhvatila me neka luda paranoja. I hvala bogu sve je prošlo.
Ali me bilo 2 tjedna strah zapalit joju, jer sam kontala da će se to ponovit.
P.s nedavno saznadoh da je špricana.
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
elephant0r je napisao(la):
Shamane ja bi se osjeco jako utjeseno da mi lik koji u snovima prica sa anoreksicnim djevojcicama kaze kako je sve u redu.
thx thx
:)))
daj reci neki trik sta pali.. onako nesto kratko i konkretno (da ne offtopicarimo previse) kako se dovedes u taj mind set prije spavanja? :)

lol da kad od mene dolaze utjehe o tome kako mentalne bolesti nisu strašne i nije baš utješno :facesjump:...
mislim ja sam dobio par puta i intenzivne izmjene percepcije bez uporabe halucinogena :D no uvijek bi to riješio kroz neku kvazi meditaciju i analizu i ništa mi se loše nije do sad dogodilo.dokle god ne zapadnem u patetičnoj važnosti ne bojim se ludila.
(nije mi se dalo skratit :D...sorry ljudi na offtopicu)
ugl nemaš neke konkretne metode ili trika...
probaj čitat nešto što će te nabrijat na lucidno sanjanje...
kao umijeće sanjanja,ili idi na forume kao www.ld4all.com
i trudi se obuzdavat unutarnji dialog i bit svjestan svoje okoline
(jer lucidno sanjanje je zaustavljeni unutarnji dialog)
za provjere stvarnosti vjerujem da znaš.
hmm ovo baš i nisu neki trikovi
možeš leć u neko neubičajno vrijeme...popodne dobiješ najbolje lucide.
možeš probat Wake-Back-to-Bed Method ako već nisi čuo za nju...
ona mi najbolje pali
http://www.ld4all.com/guide.html tu ti je opisana pod how
možeš probat tensegrity čujem da to pali...ali nikad nisam isprobao
probat naći neku misao koja ti se često pojavljuje...recimo ako si uspaljena beštija
onda kad god dobiješ seksualnu misao pogledaj ruke i trudi se ne uspalit već na glas reći ovo je san...prebrojat si prste i reć ja lucidno sanjam i to stvarno misliti...
meni je to upalilo.iako me sad uglavnom bude likovi iz sna.
ili probat naći neku naviku...
ako imaš neku poštapalicu probaj se odviknut od nje...a svaki put kad je misliš reć nemoj i sjeti se na lucidne snove
:D sad sam ispao kao neki sveznalica…ali nisam ni ja imao baš tako puno lucida.
[FONT=&quot]Mislim zadnji sam imao prije mjesec i pol skoro dva.[/FONT]
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
bongash je napisao(la):
Sa cime su ti rekli da je spricana ? Zivo me zanima ... :D

Mislio sam da ce sa godinama nestat ti mitovi o spricanoj vutri.

I mene isto..... Jebote sad kad se kod nas sve više pojavljuju dobro uzgojene trave opet je prskanje u modi. Pa lik koji puši godinama krene mi pricat kak je pušio ludu prskanu travu i napbavi mi to a to jednostavno neka dobra trava. Ma jednostavno narod s ovih prostora ne zna šta je trava. Još samo treba da netko pita s cim treba prskat travu da nestanu sjemenke.
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a da se ne desi nekome ko nije pušio dugo
a nikada nije zapalio kvalitetnu travu
i onda zapali umjesto 0.2% thc-a
15% thc
i onda prsne
pa mu je sve prskano

:ludaci_lol:

kao da neko pije rakiju svaki dan po čašicu
i jednog dana saspe litar na ex
i što dobijemo ?
prskanu rakiju ?
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Osobno cini mi se da sam naletio na prskanu travu, jer efekte nemogu objasnit drukcije. Frend i ja zapalili na bong svaki 2 hita.. i odletjeli doslovno na nacin na koji mislim da nice moguce samo sa vutrom. Obojica smo imali jako slicni trip, a on pusi vec duugo vremena ali ne na dnevnoj bazi nego par puta tjedno.. tako da liku vjerujem kad kaze da na nista slicno prije nije naletio jer nisam ni ja.
A opet postoji mogucnost da smo pojeli nesto cudno taj dan sta je posluzilo kao katalizator i pojacivac efekta.. nemogu rec sa sigurnoscu.

Inace u americi se to zove "laced weed".
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a braka i ja sam prije 10 god,i nije bila šala izula me dobro
ali potpuno drugačije
ovo se dešava kada ljudi mrve hybrid kao da je obična
mada nema više obične
sigurno se svaka sa nekom pomiješala inače poslije 4 generacije nebi valjala
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
a sad ne treba generalizirati stvari...
može bit i to što balakan smoke kaže
ali objasni ti meni kako se nakon jointa piljevine bez mirisa nemožeš dignut s poda?
to je definitivno špricano.
a i djelovanje špricane i kvalitetne je različito
od špricane ti samo bude zlo...a od kvalitetne moš dobit "tripove"
(meni se zamagli vid i priviđaju stvari)
vrlo lako i bed tripove...paranoje i svakve neugodne osječaje izazvane spoznajom
da nemožeš kontrolirati vlastite doživljaje i um
ne znači ako imaš neugodno iskustvo na travi da ona nevalja i da je špricana.
ja se pouzdajem u miris i masnoću trave...ako je intenzivan miris i masni kifovi onda pretpostavljam da nije špricana.
ali ugl nabavljam od pouzanih izvora :D pa zato jer volim pušit samo kvalitetno ne pušim skoro ništa već neko duže vrijeme
edit:uf zapeo sam za tu piljevinu...ali stvarno sam frustriran kad vidim da mi neki frendovi to puše
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
naravno
ali kad motas prašinu vec si sebe osudio na los kvalitet
ko ista zna,zna da prasina ne valja
iskreno i listiće sa hedova u kesu za shit stavljam

a isto mi nije jasno kako po ukusu ne provalite
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma sta... brijem da nema spricane trave
al ima onih srtanja sto stavljaju da biljke rastu osamsto puta brze i onda ekipa steroidizira bilje
i onda dobis govna, a gnojiva nisu isprana
i onda si bananko banana isto kao i ta trava
jer,,.. ko bi baco tripove ili sta ja unam kakve droge na to da bi vutru ojaco.. nea logike
pojedu drogu oni sebi :D

BTW
ovo sam bio vec spomeno jednom al da opet citiram needuciranog kompica:
"E, znam ja sta je skank!.. Skank je spricana trava!"
E to je izjava vrijedna samara