Pozdrav! Molim pomoc.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.02.2012
2
0
0
33
Novi sam na forumu i molim vas ako sam pogrjesio da premjestite temu.
Ovako:
Skupljao sam sjemenke cijelu zimu jer sam planiro posadit. Posadio sam jako rano. negdje u 3 mjesecu. Biljka je rasla i cim je izbacila
malo vise listova ja sam ucinio pogresku i otkinio ona dva pocetna lista. Kroz dane je super rasla ali je isla u sirinu. Nakon nekoliko dana otisao
sam na sajt i vidio biljku na zemlji, ko da je neko sjedio na njoj. Nisam znao zasto se to dogodilo ali sam predpostavio da je lisce pre tesko
za tu malu stabljicicu. Popizdio sam i iscupo svo lisce s toga i ostavio tamo i kada bi doso zalit druge biljke, usput bi i nju zalio u nadi
da ce rast opet. Nakon nekog vremena ona se oporavila. Od jedan put je samo narasla i prerasla
sve ostale biljke. Danas sam je malo bolje pogledo i pocela je bacat bijele dlacice. Dali sad cvijeta ili sta? Stvarno neznam.
Molim vas pomoc! hvala unaprijed.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
što sve neinformirani "groweri" rade iz jadnih biljaka... pa ti si joj 3 infarkta priuštio. trebao si prvo pročitati forum uzduž i poprijeko prije nego što si uopće razmišljao o sadnji.

nekako mi je čudno da biljka već sada cvjeta, sigurno je na nekom sjenovitom sajtu gdje ima minimum minimuma svjetla...

gledano s vedrije strane, bar ti je ženska biljka... :rofl:
 

Smokey McPuff

Aktivan Član
04.03.2012
469
432
63
39
hmm, cvjetanje nije definitivno, ako nije automatic u pitanju... a ako je regular sorta, onda po mome mišljenju, bijele dlačice su članci koji rastu iz mjesta gdje si pokidao listove... ajmo reći, nekakav nadomjestak biljke za te listove
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Prvo, za pomoć treba detaljno i slikovitije opisana situacija...ako već nema slike.

Znači,klima je kontinentalna,mediteranska,vaka,naka,biljka mi je visoka 60 centimetara,biljka mi ima 9 katova,internode su mi na biljki velike 20-tak centimetara....jer ovo što si ti opisao,meni stvara sliku ogoljene i nikakve biljke koja ili nije počela cvasti ili je stvarno neki automatik koji je eto preživio teror koji si mu priuštio:icon_lol:
Potrudi se pa uslikaj biljku,za neku konkretniju pomoć..jer,ćeš dobiti samo nagađanja i lupetanj,šta bi moglo biti.