Pozdrav narode WEED

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.12.2012
17
5
0
36
Na forumu sam jer volim vutru kao biljku,da je varim nikada,steta da se vari.
Meleme da pravim ok,i neke stvari ali da pusim ne.Tu sam da pomognem ljudima oko nekih fiks ideja i realizaciji projekata,poznajem rashladnu tehniku,zavarivanje nerdjajuceg celika,elektroniku,visokonaponska postrojenja,razne centrale obnovljive energije,kako da uzgajate Marijanu u divljini.
Takodje lepa stvar je sto znam kompletnu taktiku danasnjih pandura,da bi se sacuvao u modernom drustvu i pustio moje biljke da rastu.
Pored Hibiscus cannabinus L.,tu su Erythroxylon coca,Loganiacea Strichnos,Muscipula Dionaea,Areca Lutescens,Salvia officinalis.
Ulazim u svet poljoprivrede i naucne fantastike oko razvoja uredjaja i alatki za outgrow uz pratnju spejs nigrutina.
San mi je da legalizujem marihuanu i da posejem njivu od 3 ektara te da otvorim malu radionicu za proizvodnju WEED TOBACCO by STOKA.
Inace zivim u istocnoj srbiji,trenutno ne radim u fazi sam zaposljavanja,samo da stigne seme.
 
21.12.2012
17
5
0
36
Na ovome svetu vam ne trebaju servo-bicepsi da bi gajili cannabis,potrebno je znanje i izvor znanja gde da trazite,zato je tu stoka.
 

not smoke

Aktivan Član
26.12.2011
766
126
63
41
Stoka je napisao(la):
Na ovome svetu vam ne trebaju servo-bicepsi da bi gajili cannabis,potrebno je znanje i izvor znanja gde da trazite,zato je tu stoka.

sve je to ok druze al sve je ovde isprobano u vezi uzgoja nista ti novo nemas da ponudis sve se zna ,mislim kako,ko al sve pise.kvalitet opreme ako nemas cao pada sve u vodu!!!!!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
dobrodoshao stoka

( btw...da si nauchio toliko koliko tvrdish da znash...znao bi da nishta ne znash..kao svi mi...jer..tko shto zna..nitko nishta ne zna.. krhko je znanje...)

edit:moram dodati da se shalim/zezam/zafrkavam...itd..nikoga ne pokushavam uvrijediti,ismijati nit ishta slichno..