pozdrav od soulfingersa

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Zdravo, ja sam Dusko Prstac i eto, vec godinama volim s vremena na vrijeme da vas citam i upijam (koliko se to moze u nasem slucaju hehe)...Dosad ste mi uvijek pomogli, ni neznajuci, jer se nikad nisam regao da vam kazem hvala. To dodje kad nemas nista pametno da kazes. Imam nesto iskustva i podosta neiskustva, ali sam se odvazio baciti jedan dnevnik, popratiti komentare, prokomentirati i uzivati u vasim sugestijama i pomoci. Nadam se da cemo se ugodno druziti ;)
 
31.03.2015
56
222
33
iza brda
Hvala na dobrodoslici ljudi, eto natipkao sam u zadnjih 3 sata sve u dnevnik i okacio slike. Naime tehnicka poteskoca me ubila za prvih dva tjedna izvjestaja i fotki. Al jelte, do tamo svi doguraju pa ajmo dalje dokud ide :D

Nadam se da cete uletit s konstruktivnim kritikama i savjetima, znamo da toga nikad dosta. Ja cu se truditi jednom u deset dana okacit sliku i napisat kako sva skupa ide, izvjestaj i planove. No vec i sad ima dovoljno briga, nedoumica, pitanja i posla. Ako ste vas dvojica voljni promotriti i baciti koji savjet ili mozda odgovor na pitanja koja me muce, bilo bi to predivno. Ne bih htio nekoga opterecivati mentoriranjem, ali svi znamo da se mudrost iskusnijih glava isplati poslusati. Jedno je nesto vidjeti i dozivjeti, a drugo uspoređivati sa slikicom i nagađati po njoj ;)

https://www.vutra.org/threads/600w-hps-super-lemon-haze.13580/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man