Pozdrav, sa malim zakašnjenjem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

WickedRoller

Banned
Banovan
17.09.2017
5
6
3
23
Pozdrav.

Da se predstavim, ja sam iz RH, Prvi put sam se sa travicom susreo sa otprilike 12-13 godina, nije da sam ponosan, ali sta je tu je.

U to doba sam jako rijetko dimio vutru, jer vecinom ili nisam skupio para, ili se nije moglo naci ista na ulici. Rekao bih da sam dimio mozda jednom mjesecno, jednom u 2 mjeseca itd. Svaki put 0.5. Uglavnom sam jako rijetko pusio, i nisam imao problema sa skolom, I opcenito nisam imao problema u zivotu, (osim nekada sa obitelji i to sve, nevezano za vutru ali nije bitno).
Vec sa 15-16 sam poceo redovito dimit' ali nije bilo nikakvih posljedica, jedino ako mi lokalni diler da neki šrot, onda popiz*im, ali sve ok.

Pronasao sam ovaj forum tako da uvijek kad sam guglao nesto vezano za travu, prvi rezultat bi bio vutra.org.
Uclanio sam se i bilo je super.

Poceo sam pregledavati ovo mjesto i shvatio sam da nema nacionalista, svadja, i negativnih stvari. Predivno je,
ljudi vecinom imaju razumijevanja.
Vec sam objavio 2 teme, i fino je.
Nadam se da ce sve biti lijepo kao sto je uvijek bilo, i da ce tako i ostati. :)
 

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
1685.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: WickedRoller

WickedRoller

Banned
Banovan
17.09.2017
5
6
3
23
Hvala. Pa pise, imam 17, nadam se da to nije neki problem jer sam poprilicno blizu 18. A rodjendan mi nije 20.4 (420) samo da se zna :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.