Pozdrav svima pušim hash :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.06.2009
5
0
0
36
Ja sam iz Zagreba, sa Bukovca i pušim hash sad svaki dan i baš mi je super !!! :icon_lol:

I mislim da necu pusit travu još neko vrijeme...pušim već 7 godina i NEĆU, neću da prestanem !! :pP

Svi mi već znaju da pušim i mama i sestra i druga setra i susjedi..... pa tako ja lijepo svaki dan doma na klupici kraj svog prozora zapalim pljugicu šita, ako ne i dvije. :p

Eto to je to za sada...pozdrav svima i budite mi lijepi, pametni i napušeni! :))
 
13.06.2009
5
0
0
36
Hehe, evo baš sam si sad zapalio jednu hašomansku, onako ljepšu, u ime legalizacije :pP

E znate šta, bas si sad mislim, kad pogledate s druge strane, da se dogodi legalizacija, sta bi bilo da vlada uzme to u ruke i stave nam porez na to...kao recimo PDV na travu :D , mislim ionako je skupa sad, a kamoli tak neš !
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ti se uz legalizaciju nadas i PDV FREE Vutri :ludaci_lol:
taj tvoj haš neki UltraOptimistic type :punch:



PS: :signs046:
 
13.06.2009
5
0
0
36
Ma pfff, ako se i tak nes dogodi, uzgajat cu si sam :)) ili kupovat na crno.....sad mi petarda trave dodje 200-250 kn , a ovak sa PDV-om je 300 praktički....ma ko zna sta bi bilo kad bi bilo..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Dobrodošao

A što se cijene tiče eo malo ekonomike.
Danas je cijena visoka jer je potražnja stalno visoka i održava ogromnu cijenu marihuane.
U slučaju legalizacije bi ponuda porasla da zadovolji potražnju tako da bi bi cijene pale.
Tak da ne brini za pdv
 
13.06.2009
5
0
0
36
Ha sad, ponuda ovisi o ponuđaču, što više ponuđača to je manja cijena...zbog konkurencije jel...sad ovisi koliko organizacija bi se bavilo time...a ponuđači ovise o dobavljačima..a ako je dobavljač vlada nebi se dobro proveli jer bi se ponuđači ravnali po cjenama od vlade...valjda...ma joj neznam ni ja... :D

Možda bi bio isti ***** ko i s našim farmerima :)))