Pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.12.2006
6
0
0
35
Ovo mi je prvi post pa reko, da se javim.Nije mi se dalo otvarat novi topic pa mi se ovaj učinio prikladan za to.Inače, već sam neko vrijeme na forumu, ali sam samo čitao sa malo uhvatim feeling ove stranice.E'to...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
imaces vremena kad...ne brini. Moji su drugovi mladima prodavali kozja govanca a ovi pusili misleci da je shit. Ne kazem da bi ti nasjeo na nesto slicno ali eto ko zna sta se sve uvaljuje danas. Toliko kupovne trave prskane necim sto te uznemiruje unutra...sto je to ne znam.
 
18.03.2007
10
0
0
31
www.propalitet.com
Vutragenjo je napisao(la):
imaces vremena kad...ne brini. Moji su drugovi mladima prodavali kozja govanca a ovi pusili misleci da je shit. Ne kazem da bi ti nasjeo na nesto slicno ali eto ko zna sta se sve uvaljuje danas. Toliko kupovne trave prskane necim sto te uznemiruje unutra...sto je to ne znam.


da....mrzim te dilere. ko zna sto stavljaju unutra......ja bi si sam uzgojio, ali ka dje to nemoguce u mome slucaju....

od nekoga poznatog da mi nabavi, da se mogu uduvat...

ali brijem da ce bit nesto na ljeto....

i de ako mi mos na msn ili privatnu malo objasnit razliku izmedu shita, granja, mare....i toga.... :$
 

Inq

Vutra Veteran
12.08.2006
996
137
0
zasto cekat jos tolke godine???

Da budes psiho-fizicki spreman. Mislis da mi ovde imamo 13-14 god? Ne bih rekao... Ajde ne glupiraj se nego uci za skolu i treniraj neki sport a mani se kanabisa ili jos gore nekih drugih droga.

ps: ne odgovaraj na ovaj post... primi k znanju samo.
 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
_KrCh_ je napisao(la):
ja bi bas probo,a zasto cekat jos tolke godine???

Zato jer smo prošli godine u kojima si ti i prijateljski i dobronamjerno ti savjetujemo da najprije dozvoliš sebi da sazriješ kao osoba. Kao što ti je rekao Inq - oko 20. ili 21. g. Peace!
 

GreenMan

Grizem beton,zvacem armaturu
Vutra Veteran
24.10.2004
1.801
169
88
49
www.legalizacija.org
Naravno da ti moze pomoci.Sto se bolje edukujes moci ces lakse da shvatis sta je sta,i kad je cemu vreme.Zaista nema potrebe da zuris.Nemoj to raditi da bi bio cool i da bi mogao drustvui da se hvalis.Fora uopstye nije u tome.Nego lepo kad steknes dovoljno znanja,i kad psihicki i fizicki budes spreman,ti lepo probaj pa vidis da li ti odgovara ili ne.I svakom koga znas reci isto sto i mi tebi.Nema potrebe da se zuri,mladi ste imate vremena za sve.A sto se nekih opasnijih sranja tice...o tom nemoj ni razmisljati...ni kad budes imao 30 godina...ma nikad u zivotu.Previse je opasno.
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
_KrCh_ je napisao(la):
da....mrzim te dilere. ko zna sto stavljaju unutra......ja bi si sam uzgojio, ali ka dje to nemoguce u mome slucaju....

od nekoga poznatog da mi nabavi, da se mogu uduvat...

ali brijem da ce bit nesto na ljeto....

i de ako mi mos na msn ili privatnu malo objasnit razliku izmedu shita, granja, mare....i toga.... :$


Zašto je to nemoguce u tvome slučaju, ja sam sa 16 godina doma u saksiju bacio par sjemi i kada je niklo rekao sam majci da mi da vlastitu saksiju da ja to presadim, nakon 3 tjedna kada se vec kuzilo da je trava, mene starac pita jesam li poludio zasto travu uzgajam u kuci, a nakon shto je malo porasla pitao me ocemo li zamotati jedan jox i ponosno su je pokazivali prijateljima,
neznam kakva je situacija u tvojoj kuci ali meni su dopustili da uzgajam zato jer sam jako dobro dijete.
A uopce me nije brinulo sto ce mi reci kada biljka malo poraste i kada vide da je to trava, nekako je sve islo prirodnim tokom, nisam puno obraćao pozornost o tome, a vjeruj mi starci ce ti biti puno sretniji ako posadish travulju i nju pusis, nego da ti oni davaju lovu da ti mozesh kupovat, phhhhhhhhhh