Pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.03.2014
6
11
0
48
Pozdrav,ja sam Skodrak,novi clan.Nisam do sada imao nikakve kontakte sa doticnom biljkom.Narucio sam semenje Dark Devil,imacu svoj plastenik,a razlog sto sam se upustio u sve je bolest.Patim od astme celog zivota a i od nesanice.Kolko sam primetio biljka ima pozitivan efekat kad su te bolesti u pitanju.Pa da probamo.Ni sam jos neznam na koji je nacin konzumirati.Vidim da postoje i kojekakvi isparivaci ( Vaporizer) pa mozda to dodje u obzir...U svakom slucaju krecem u avanturu gajenja i proizvodnje! Bicu slobodan da priupitam kad budem u nedoumici ili dilemi.
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.692
143
79
Sumarak
Dobrodosao i sretan grow, i naravno puno uspjeha s borbom protiv bolesti, ja sam imao astmu, ujela me pcela kao dijete i onda se pojavio bronhitis i kao prerasto u astmu, svako proljece i jesen sam imao napadew gusenja i pravac hitna, minute su bile u igri dal zivit il ne...pusio sam u to vrijeme cigare, a i gandzu povremeno, isao sam na more to mi nije pomoglo, a doktori mi govorili akko ne ostavim cigare necu dugo, naravno nisam ih ostavio, a nisam ni gandzu, ludostr mladost valjda, a sad isto pusim i cigare i gandzu, samo nemam problema sa astmom, a i pcele su me ujedale jer radim sad s pcelama, pa nikakvih problema, ne bi ti znao rec dal je marihuana pomogla, ali kad je njeno konzumiranje bilo cesce, cesce, pa od tad neznam za astmu ima evo vec 6 7 godina kako nemam problema, sto se tice nesanice nemam s tim problema, ali nekad se omakne zbog ovog tempa zivota sikira se covjek uvjek zbog neceg, onda fino neku jaku indicu sprzim i zaspim ko beba, tako da sto se tice nesanice siguran sam da pomaze, a sto se tice astme eto bolovo sam od nje i hvala Bogu ne bolujem vise, dal je nestala sama, ili je marihuana pomogla to nek iskusnij clanovi zakljuce, a samo da napomenem kod mene je bio alergijski bronhitis koji je prerasto u astmu, znam da imaju ljudi s urodjjenom astmom neznam nista oko toga, eto nadam se da sam malo pomogao oko toga, lijep pozdrav i svako dobro...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: unicum and šaran
17.03.2014
6
11
0
48
Hvala vam, naoruzao sam se sa knjigama i video snimcima,intenzivno proucavam sve sto mi se ukaze. :read: Seme sam narucio u ponedeljak,al polako otom potom. I sam se bavim intenzivno biljnom proizvodnjom,(lucerka,soja kukuruz,repa...) a i rasadjivao sam dosta puta razno povrce za bastu,ide mi to od ruke dosta.Plastenik je u planu,8x4,juzno orjentisan...Probacu sa ovim,javicu se nekom za mentorstvo,pa polako....Uslovi su tu,dobra volja takodje....ali kao iskusni biljni proizvodjac odlicno znam da to nije ni izbliza dovoljno za uspeh.Racunam na zajednicu vutrasha! Solidarnost uvek i svuda! HVALA :wave:
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Sjajno je da već imaš green thumb, bit će ti sve daleko lakše baš zbog tog dosadašnjeg iskustva i znanja.
Samo čuvaj ovu priču unutar svoja četiri zida i sve bi trebalo biti OK.

I da, dobro nam došao u jato :)