Pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2015
17
5
3
46
Imam 38 godina i sa marom se druzim evo vec 20tak godina. iz Srbije sam i ovde kod nas je nevidjena frka oko nabavke policija stiska dilere i svi su u frci. Nikad nisam prodavao vec povremeno konzumiram da bih se opustio i zaboravio na svakodnevne probleme. Nasao sam vas slucajno na google i nisam mogao da verujem da ovakav forum postoji, citam vas par dana i odusevljen sam, svaka cast. E sad vec danima se razmisljam da li da se registrujem na forum jer me je bilo strah od murije, jer znam da je u danasnje vreme sve pod prismotrom i nije mi bilo sve jedno jer zivim u malom gradu i otac sam maloletnog deteta pa bi mi znacilo ako biste me razuverili straha da mogu opusteno da komuniciram ovde bez bojazni da ce neki hi tech pandur da cita sta pisem ovde i ne daj bze provali ko sam i odakle sam. Nadam se da ne pitam previse, pozdrav svima na forumu i nastavite sa radom oko promocije i sirenja prave istine o ovoj neverovatnoj i predivnoj bilci
 
28.05.2015
17
5
3
46
Hvala dobri ljudi, samo mi je bitno da sam siguran i da mogu opusteno da komuniciram, inace kao sto rekoh kod nas je nevidjena frka i tesko je nabaviti ovih dana ganju pa se razmisljam da zasadim jednu biljku za svoje potrebe i da se ne cimam vise sa dilerima sve mi je to stresno, prva akcija mi je nabavka semenke, vec sam iscitao dosta tema o tome pa se sad spremam da porucim ali i to je rizik
 
  • Sviđa mi se
Reactions: He-Man

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nije bas da nema rizika al mi smo svi ovde rizicni, takav nam hobi :) a ti mozes da krenes i sa par semenki iz vutre koju si pusio, ako si nesto sacuvao, i pod uslovom da je bilo :)
 
28.05.2015
17
5
3
46
Znam da je o svemu ovome sto cu sad da vas pitam pisano i sve sam to procitao ali sad sam u totalnom haosu u glavi, pa da pitam da li je kasno da sada porucujem semenke iz inostranstva za outdor i ako nije odakle da kupim a da stignu brzo i sigurno, Srbija je u pitanju, za sortu otprilike znam sta bih uzeo, znam da je glupo pitanje ali ako neko moze da pomogne onda super, platio bih viza internet karticom ako je moguce
 
28.05.2015
17
5
3
46
ja gledao neko seme na sensiseed a na ovom sajtu mi je malo tesko da se snadjem, daj neku sortu da je zasadio
Druze iz koje zemlje je ova firma SEEDSMAN, i samo ako moze neko da mi odgovori posto sam zakasnio sa sadnjom, koju vrstu da uzmem da je sadim krajem juna vani ako nije kasno jer mi se vise sve zbrkalo u glavi, cini mi se sto vise citam forum sve sam zbunjeniji