Pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Soze

Aktivan Član
20.02.2018
107
268
63
35
Cao ekipa! Ovdje neprikosnoveni prevarant - Kayser Söze :) sala naravno. Tu sam somewhere in Balkan, mediteranksa klima standard :) Za sajt sam cuo jos daaavno, imao nekad akaunt dok sam bio mladji, mastao o nekim plantazama ali nikad nisam imao ni blizu dobre uslove kao sad, pa sam odlucio napraviti novi akaunt i sad vec biti aktivniji( ide setva vrlo brzo). Imam 25 godina, radim posao za sta sam se skolovao dugo godina, svira se gitara, pusi se od moje cca15 godine, mozda i malo ranije, sa pauzicama povremeno (uip vec preko 10 godinica). Citam i pratim forum intezivno vec dva mjeseca, vec sam odredio neke smjernice koje cu pratit tokom prvog uzgoja, naravno nadam se da ce me nek iskusan od vas mentor neki podrzat i pomagat. Mogu Vam priznati, da od kad sam bio zadnji put na ovaj forum, dosta str napredovali, nema teme koju niste skoro skroz razradili, slabo je nejasnoca, ima tu i tamo konfuzija (puno informacija) no ne sekiram se, pitam sve sto me zanima u odgovarajucim temama i svuda dobijem dobar odgovor. Palac gore, stay high!