Pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mravak

Aktivan Član
Poznanik Foruma
19.05.2020
462
2.567
143
space
Bok ljudovi, dolazim iz mame gdje me tata stavio prije kojih 40g i vec duze vrijeme Vas pratim i upijam znanje koje ste objavili. Google me uputio k Vama. trenutno se nalazim u kontinentalnoj hrvatskoj gdje evo pokusavam docekati kraj svog drugog growa.... Prvi je bio taman kako nas je korona napala... Iskoristio sam priliku da se bacim u uzgoj s obzirom da je ponuda tu katastrofana. Ne znam kaj da Vam jos kazem...kipar... Radim sve sam rukama i nogama, volim bmx, box i sex uglavnom sve kaj zavrsava na x koliko vidim ...
Trebao bih otvoriti dnevnik uzgoja ali ce to pricekati dok me uhvati inspiracija do tada Vam mogu ponuditi dnevnik koji sam poceo vodit preko nekog appa ( nisam bas azuran bio po pitanju unosa podataka) sve sto sam do sada sadio je bilo neidentificirano sjeme tako da o sortama tek ove godine ucim i nadam se nekom rasnom primjerku u skorije vrijeme. Do tada ako kome padne na pamet kaj ja to imam kod sebe slobodno nek napise.
Pusa svima i hvala na ovako divnom forumu koji je uzitak listati.

 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.043
2.718
twitch.tv
Dobar dan covjece iz mame. Dobro nam dosao. Nadam se da ces nam jos bolje i ostati :) Dnevnik kaze, stilovi su svakakvi. Poanta mu je da ostane nesto iza tebe sto mozda moze nekome tko nezna bas nista, neku informaciju prenijeti. Trik. Ideju :) Pa ako nemas ideje eto ti je :) U svakom slucaju dobrodosao na :vutra:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Mravak

Mravak

Aktivan Član
Poznanik Foruma
19.05.2020
462
2.567
143
space
@Bizzzo hvala na dobrodoslici. Da zajebo sam stosta u ovom growu... Sve je bilo nekako (ne) organizirano i kasnilo kako mi tehnika nije stizala na vrijeme a i spalio sam biljku u jednom trenu s nutrijentima... Korigiao na vrijeme i vratio ju u zivot.... Napravio sam dosta vresaka i budem pisao o tome kad otvorim dnevnik jer na greskama se najbolje uci.

@Badi izaberi jedan broj sigurno ces pogrijesiti :), hvala na dobrodoslici :)