Pozdrav svima.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Pozdrav!

Zovem se Roberto i imam punih 18 godina (skoro 19). Nikada nisam htio napisati post na forumu baš zbog tih godina (Ne želim da me se smatra glupim i neozbiljnim klincem :)). Inače živim u slavoniji i prvi put sam probao vutru prije malo više od godinu dana. Tek prije ljeta sam počeo aktivno pušit, pratit forum, gledat dokumentarce i tako dalje. Jako puno sam naučio na forumu, pogotovo o uzgoju, sljedeći tjedan ću to probati primjeniti u praksi(otvorit ću topic kad bude vrijeme za to). Uzgajati sam se odlučio zbog nepristupačnosti vutre u mom kraju i zato što mi je dosta pronalaženja dilera i pušenja svakakvih ščava. Prvi grow(indoor) ću početi sa nepoznatim sjemenkama baš te neke obične marihuane, a onda kad savladam neke osnovne stvari, mislim naručiti prave sjemenke. Nadam se dobroj dobrodošlici :)

btw, želim zahvaliti svim članovima foruma koji pišu korisne postove, da njih nema, vjerojatno mi se život nebi promjenio na bolje, jer od kad pušim, vidim neke stvari koje nisam prije vidio. :wave: