Pozdrav svima :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.07.2011
10
4
0
41
Pozdrav ljudi,

Dolazin iz rvacke, točnije između splita i zadra...
Bavin se elektronskon glazbon - DJ i ponešto slabo produkcije. Pretežito house, tech house :)

vec par godina uzivam u plodovima naše svete biljke - razočaran izboron,cijenama i nabavom u mom gradu san odlučia da bi se moga okušati bar u jednom indoor-u, pa ako bude iti malo uspješno, nastavit ću :)

Već neko vrime čitan dnevnike i sakupljan šta više informacija da bi moga početi.
Još koji dan da dobro sve to utvrdin i povatan ( i da plata sidne ) pa ću krenuti u nabavu materijala za moj box (ormar).

Zasad samo info o boxu i stvarima koje mislim kupiti :

Ići će 3 biljke maksimum za početak.

Ormar je veličine 1x90x90(š,v,d)

Rasvjeta - HPS 250W + 2-3 štedne - 23W - 6500 ( hoće li to biti dosta za vegetaciju? ) - mislim cijeli grow odraditi sa HPS-om za početak pošto nemam para...

Ventilacija - 4 PC ventilatora ( 2 upuh, 2 ispuh ) , možda i jedan veliki sobni da tuče po samim biljkama.

Zemlja - neka sa 6-6.5 pH , moram još obići poljo apoteku. + usitnjeni stiropol


Gnjojivo - Mislim se kupiti Hesi starter set (300kn) ili Plantellu List i Cvijet , zasad mi to predstavlja najveće dvojbe... kako dozirati, koliko često...to moran još prokopati po forumu...

Termometar, hidrometar i mjerač pH (pretpostavljam da mogu naći neki u poljoapoteci).

Za sad je to to...javim se sa slikama kad složim cijeli box i testiram toplinu i ventilaciju...


Pozz :)
 

Parazyd

Aktivan Član
21.04.2011
254
31
18
35
Dobrodosao!
Naravno, nemoj tu postat fotke, nego otvori svoj vlastiti dnevnik uzgoja gdje te svi mozemo posavjetovati, te nam ti mozes postaviti neka pitanja...