Pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.03.2012
3
1
0
48
Pozdrav svima
Eto malo i mene ovde medju vas drage botanicare i postovaoce nase svete biljke.Ovaj forum sam nasao tako sto sam u google ukucao "hps sijalica",i eto,nasao.Inace sam stari grover vec dugi niz godina,ali samo u outdor varijanti.Sad zbog promene lokacije,ove godine sam primoran da sadim vutru u sobnim uslovima.Manje-vise sam vec skontao otprilike sta mi je sve potrebno za tu rabotu,a ako negde zapne,kontam da ce mi neko od vas iskusnijih hteti pomoci sa nekim savetom.Gajim godinama travku,ali samo za sopstvene potrebe.Nikad nisam kupovao niti prodavao.Sa hemijom nemam nista,niti cu ikada imati.Priroda je majka,i toga se striktno pridrzavam.Trenutno sam u fazi prikupljanja opreme i informacija,i iskreno se nadam da cu u toku sledece nedelja zapoceti svoj prvi grov u sobnim uslovima.Danas sam napravio box,i kad instaliram u njega svu potrebnu opremu uslikacu ga i postaviti fotke.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N

Farmer82

Aktivan Član
30.03.2009
71
38
18
Poštovanje,
najprije bih vas sve želio pozdraviti...uglavnom,registriran sam na forumu mislim da već 2 godine ako se ne varam međutim malo sam se jedno vrijeme udaljio...ništa zlonamjerno nego jednostavano bio je takav splet okolnosti ali ne bi želio sad ulaziti u detalje i tim vas opterećivati...po struci sam ing.agronomije i imam "staža" nekih cca.12-13 godina što se tiče konzumiranja...nikad još nisam uspio odraditi kompletnu vegetaciju biljke ali ove godine namjeravam jer moram malo povezati teoriju sa praksom...nema se para i treba mi čisto za moje osobne potrebe i curine naravno :p više se ni ne sijećam kako sam vas našao ali mi je drago da jesam...pročitao sam hrpu korisnih informacija ovdje i još uvijek učim,kao i svi,koliko sam shvatio...ako će biti kakvih nedoumica,pitat ću,a isto tako ako ja mogu pomoću,tu sam...eto toliko od mene za sada,sjemenke su u procesu naklijavanja pa se javim kroz koji dan kad se dogodi kakav pomak...pozzz