Pozdrav svima

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.09.2012
2
0
0
34
Jako cesto i dugo pusim vutru i odlucim da je posadim kuci! Seme je iz paketa vutre ne znam koje je, to mi i nije vazno toliko vazno je samo da uspe,ma kakva god da bude! semenke sam stavio u wc papir i tako dalje da ne davim! stajale su 4-5 dana 5-6 semenki.. 3 semenke su pustile klicu.. posadio sam ih u sakslju, u saksiji je bilo cvece verovatno je u zemlji bilo djubriva nekog, ne znam kevino je moraj je pitati! I sad sta se desava, od te 3 semenke posle jedno 5-6 dana NIKLA JE SAMO JEDNA WTF? :D ali dobro, i tako mi sad ta jedna sto je izasla stoji vec 3-4 dana na krovu kuce tj. na gredi jednoj koja drzi gore taj krov, super je mesto po ceo dan je przi sunce i ne moze je niko videti! uvece je unesem u sobu i stavim sijalicu iznad nje na sijalici pise 120W da tuce po njoj.. i pazi sad ona nece da raste nije nista porasla za ta 4 dana + odem ti danas na krov i vidim jedan list do pola izglockan, ona je tako mala i lepa da sam se zaljubio u njuuu i sad mi je zaoooo JAKO zao njeee! Hoce li ona poceti vec jednom da raste, baram maloo i hoce se osusiti zbog toga sto je izglocka tamo neka smrdljiva bubetina!? Citao sam cesljao ovaj forum, ali ljudi ja vas nista bre ne razumem sve neki boksevi,sve neke mega sijalice,neki ventilatori, ja sam sa sela,radim u PVC firmi i tako da nemam bas puno vremena da se cimam po gradu i trazim sve to sto pisete! Ovo sto radim je cisto ameterski i radi ljibavi prema vutri.. eto Molio bi za savet neki ako ga imate. hvala unapred..

P.S ako sam pogresio sekciju na forumu, obrisite ovo i ako je moguce da me uputite gde da se obratim za pomoc..Hvala!
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Virni temu Unutrasnje uzgajanje, pa po redu procitaj sta ti treba od opreme, kasno ti je sada za vanjsko, a bez opreme, bar minimalne koja ti je opisana u navedenoj temi za unutrasnje, nemoj ni pokusavati.

Aj nazdravljot, da ti trud ne bude uzaludan :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
VuTra90 je napisao(la):
... uvece je unesem u sobu i stavim sijalicu iznad nje na sijalici pise 120W da tuce po njoj.. i pazi sad ona nece da raste nije nista porasla za ta 4 dana ...

koja sijalica druze, ne moze bilo koja, poslusaj Papu, pocitaj malo unutrasnjen uzgajanje, sretno
 
01.09.2012
2
0
0
34
Jesam sve sam procitao o unutrasnjem uzgoju,ali to mi je komplikovano malo,pa malo vise! jer vecina njih navode boks,taj boks sam skontao kao neku zatvorenu prostoriju(kutiju) sa ventilatorima,znaci oni koji daju vazduh i oni koji teraju vazduh ili kako :D i lampe koje daju svetlost i toplotu.. odakle mi sve to, za to treba dosta vremena! isto sam procitao da mogu u cosku na zidove zalepiti ono sto se stavlja na kola kada su velike vrucine.. e to mi je vec izvodljivo, samo me interusuje KOJE i GDE mogu kupiti te lampe(sijalice) posto se ne razumem dosta u to! iznad saksije mi trenutno stoji neka izduzena sijalica i na njoj pise da ima 120W a ispod isto pise 40W, kojim W da verujem nemam pojma :D Samo me uputite koje sijalice da trazim i gde i dali mi moze uspeti sa tim sto se stavlja na kola.Posto ce biti taman dosta sunca,da mogu pripremiti sve to do prokletih kisurina :D I da hoce joj faliti nesto,zbog tog insekta sto je izglockao,list? za sad je sve uredu.. Slikacu ja nju i pokazati vam, samo da mi se sestra vrati sa fotoaparatom!
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
Pozdrav i tebi :signs046:

VuTra90 je napisao(la):
Citao sam cesljao ovaj forum, ali ljudi ja vas nista bre ne razumem sve neki boksevi,sve neke mega sijalice,neki ventilatori, ja sam sa sela,radim u PVC firmi i tako da nemam bas puno vremena da se cimam po gradu i trazim sve to sto pisete! Ovo sto radim je cisto ameterski i radi ljibavi prema vutri.. eto Molio bi za savet neki ako ga imate. hvala unapred..

Unutrašnje uzgajanje traži znatnu količinu vremena bilo što se tiče samog čitanja i edukacije bilo što se tiče same tehničke izvedbe ( nabavke svih potrebnih stvari i svakodnevna briga oko biljaka). Ako nisi spreman odvojiti nešto svog vremena za to - onda ti ni mi nažalost ne možemo pomoći

Ovo je po meni jedan od najbolje napisanih vodiča za početnike https://forums.vutra.org/content/222-kucni-uzgoj-marihuane.html jezgrovito i jasno napisano. Pročitaj sa razumjevanjem da dobiješ cijelu sliku u glavi kako to izgleda pa ako i dalje budeš zainteresiran onda ima nade za tebe :)

ovo što ti radiš kako si nazvao " cisto ameterski i radi ljibavi prema vutri" ne vodi nažalost prema nikuda, samo mučiš sebe a nažalost i biljku ...