Pozdrav vutroljupci v2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
Daklem naša san vas slučajno i odlučija sam se registrirati da mogu sliniti nad finim slikama ljepih djevojaka. Pušim više od pola života (i duvan isto) motam isto tako dugo (i duvan isto), sadio i sadim, nekad vani nekad unutra ovisi o dobu godine i zdravlju. Neću puno pametno pisati jer kretenima to niš ne znači a pametni sami skuže.

edit
E da, kad sadim unutra radim sa led svjetlima (nešto panel nešto žarulje) ranije sam radio sa cfl cijevima i žaruljama, imam dva uradi sam boxa tako da doma veći dio godine nešto miriše na friškinu, kad sadim vani onda molim boga da padne kiša jer mi se ne da zalivati.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and lu&k

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
ne beri brigu ja sam tu samo da slinim nad slikama i čudim se ljudskoj gluposti, možda ponekad i napišem da se ne slažem sa nečim/nekim isto tako ako budem raspoložen možda stavim i koju sliku svojih djevojaka...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ljudskoj gluposti moz da se cudis i na drugim mestima, to je kosmicka dimenzija i srece se prakticno na svakom koraku. a mozes po nekad i da se sa necim/nekim slazes pa i to napises. sliniti nad tudjim curama a imas svoje... bem ga, verovatno imas razlog. sto se tice slika, stavio/ne stavio... ovde niko nikog ni na sta ne tera. pa ako nije opcija "dupe gace zvace" okaci neku, mozda se nadje jos neko ko voli da slini nad tudjim curama :) i daj malo pozitivnih vibracija, ko da neka negativa izbija iz tvoje aure ;)
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
nije to negativa brate nego realizam, naravski da ću okačiti i ponešto svoje, vivim po komentarima da mnogi sline :drull: valjda ovaj smajlić to znači, biće to sve ok, možda sam malo krivo startao (okrivite no name domaćicu iz susjedstva) mosa bavlju ovo ono...