Pozdrav zelenoj porodici :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.12.2019
45
232
33
28
Vraćam film kad sam se prvi put susreo sa forumom, naježio sam se bukvalno.
2.5.2009 srednjoškolski dani, posle izleta me kući sačekao test a ne znam da li je više thca bilo u meni ili u rancu.
Šta ću, odbijem test, pobegnem od kuće i guglam kako se očistiti od THC-a. Registujem se i imam šta da vidim, nisam jedini :)
Nakon par sati čitanja sam se rešio da podvalim str8 mokra'u i svoje vreme posvetio ostalim temama na forumu.
Šta da vam kažem, ljubav je pobedila sve. ♥ Zbog problema sa zakonom se nisam usudio za IN ali se talim sa seljacima, pa se vidimo sledeće godine za slike :)
 
10.12.2019
45
232
33
28
ajd, dobrodoso ponovo :) sto se nisi logovao na starti nalog
Davno zaboravljena šifra mejla ali hvala na dobrodošlici.
Btw da li bi mogo da me uputiš gde se pričalo, u slučaju da jeste o biljkama koje izgledom najmanje podsećaju na marihuanu?
Ne znam kako da konstruišem pitanje ali sam negde naišao na par automatika koji su izgledali kao ukrasno cveće.
ni pet, ni šest, odma dobio po ušima ::grupnjak::::umirem::
Iz neba pa u rebra :) Neka, urodiće plodom :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: GoLee and Badi
10.12.2019
45
232
33
28
Okej, malo ću da istražim po internetu pa ako nađem nešto otvaram temu. Apsolutno nisam bio aktivan na tom nalogu, tako da bih radije ovako od početka sa namerom da budem aktivan. Ukoliko je 'problem' dupli nalog, mogu ti poslati user starog pa njega da obrišeš ukoliko je potrebno.
 
Poslednja izmena od urednika: