Pozdrav!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Jax

20.02.2013
2
2
0
Pozdrav ljudi!
Dolazim iz Republike Srpske, iz manjeg grada punog tripova i dobrih stekova za zapaliti dzoju. Imam 19 godina i gudru pusim 4 godine. Kod kuce sam uglavnom pusio sa ortacima, a posle zapucamo do nekog ustekanog kafica gdje je opustena atsmosfera za nas koji pusimo travu i gdje se moze lako zavrsiti sema ako pozelimo da se popravimo :)
Nedavno sam se preselio u Zemun zbog fakulteta i polako se snalazim u ovom cudu od Beograda =]
Trenutno u potrazi za kakvom semom za zavrsiti masne hedove i tako sam i nasao ovaj forum, iz cistog ocaja za gudrom. Ne gotivim nesto puno forume ali malo sam citao i skapirao da je opustena atmosfera, nalik na onoj kod kuce pa sam odlucio da se registrujem.

Eto toliko za pocetak narode :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: goust234

Jax

20.02.2013
2
2
0
Smoke_Weed je napisao(la):
e ako u Zemunu ne možeš naći šemu onda stvarno i nisi za tamo. Šalim se malo, dobro nam došao :) :leafblunt:
Ma jos muku mucim sa snalazenjem u gradskom prevozu, a za semu ce se valjda nesto naci uskoro, nisam navikao da ovoliko apstiniram. Mogu komotno na THC test sad :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vutra Samotnjak

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
dobrodoshao i bolje se snashao..

pusti sheme i shemice..ono love shto bi ostavio kod te ekipe..preusmjeri u neku kombinaciju za uzgoj..
+ mozhda i bolje da apstinirash i ne kombinirash previshe..pogotovo ako si tek dopalio u vechi grad na fax..
+ nakon npr. 3 mj. apstinencije ( za koliko bi mogao imati dim iz svog uzgoja ) gusht che biti bar 10 puta vechi..
a mogao bi i koji kolokvij-seminar rijeshit
zamisli tek uzhitak-zapaliti odlichan dim iz svog uzgoja.nakon uspjeshnog semestra..neprocjenjivo
kada se vratish u svoj grad..ekipa bi te sigurno pitala " A sa kime vi bankarite??? "

(p.m. sada sam skuzhila da me mama slichnim rijechima ispratila na fax he he he )
 

artistic

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
26.07.2011
346
1.478
143
Universe
dobrodosao početniče, sve najbolje i dobar provod s nama....i nemoj molim te pisat gudra, ružno zvuči, a i vutra nije gudra :)))