Pozdrav

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gremo

Deep Relife
17.11.2012
83
227
33
49
I ja tek sad naletio na ovaj dio foruma pa je red da odradim svoje.

Dolazim i Hrvatske i konzumiram vutru jako rijetko u bilo kom obliku. Razlog zbog čega sam počeo sa uzgojem je čisto medicinski tj. da pokušam sa nečim drugim riješiti svoje probleme a ne nastaviti gutati svakave tablete kako doktorima u određenom trenutku pukne. Cilj je ulje i možda nekakve tinkture i time se osloboditi otrova kojeg svakodnevno bacam u sebe. Neki kažu: možda pomogne a možda ne. Pa zašto onda ne probati ono što nam majčica zemlja nudi? U najgorem slučaju nastavljam po starom.

Što se vutre.org tiče mislim da neznam nikog tko je barem malo educiran o travi a da nezna za ovaj site. Čim sam doznao da postoji opcija sa uljem bili ste mi prvi izbor i nisam pogriješio. Zahvaljujem svima na dosadašnjim savjetima i nadam se dugogodišnjem druženju :)
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.566
188
dobrodoshao i bolje se snashao..

nadam se da chesh skoro biti dovoljno slobodan da malo vishe kazhesh o svom medicinskom problemu..jer...nije za svaku bolest ili stanje jednaka terapija..razlika mozhe biti u samom tipu pripravka, sorti ,nachinu i kolichini unosa....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar
16.03.2013
9
5
0
Pozdrav svima, citam teme na ovom sajtu pa nekih godinu dve ove godine sam odlucio da napravim svoj prvi box (u pitanju je prepravljeni orman oblozen alufolijom, mat strana kontam da cu izbeci tzv hotspot,ubacio neke maznute neonke)... Posto misam imao kesa za neka full semena ubacih u zemlju neke nepoznate semenke pa se sad nadam najboljem.. pozz